Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 279
#ciekawostki #kolej #pociagiboners #pociagi #orientexpress #malaszewicze
Dla ciekawskich to w Małaszewiczach stoją wagony Orient Expressu, podobno zakupił je jakiś fanatyk kolejnictwa z Węgier, ale nie może ich odebrać, bo wózki na których stoją nie są oryginalne, te właściwe stoją gdzieś na Białorusi, nie wiem na ile to jest prawda, ale słyszałem to z dwóch różnych źródeł, możliwe że to tylko urbanlegend. Do samych wagonów podejść bardzo ciężko, myślałem że jako pracownik PLK nie będę miał z tym problemów, niestety po chwili podeszło do mnie 2 sokistów z naczelnikiem, wylegitymowali mnie, zapytali co tutaj robię. Zdjęcia pozwolili mi zachować, ale kręcenie się w tej okolicy odradzali. Reszta zdjęć w komentarzach.
TheSjz3 - #ciekawostki #kolej #pociagiboners #pociagi #orientexpress #malaszewicze 
D...

źródło: comment_FxHIZmYmk3McoT5qksmR1O97NkciBgNf.jpg

Pobierz
  • 38
Cudowny klimat w srodku...Ciekawe gdzie ten pociag trafi.. W moim rodzinnym miescie przerobili stary wagon tramwajowy na restauracje w stylu PRL. Orient Express moglby byc taka wersja luksusowa :)
@TheSjz3: A to nie było tak że one z 25 lat temu były kupione przez jakaś prywatną firmę, pojeździły trochę, a potem znowu się z tego wycofano? Bo coś pamiętam że przez jakiś czas orient-express był przywrócony i kursował.
@TheSjz3: Wow, robią te wagoniki wrażenie. Pooglądałem trochę Twoją stronę (przejrzę w wolnej chwili wszystkie galerie) i dodaję do zakładek. Naprawdę w niektórych miejscach aż chciałoby się nakręcić jakiś horror. Dzięki.