Wpis z mikrobloga

Słuchajcie tego: 2 dziewczyny z klasy mojej koleżanki wydrukowały sobie zgody na 2 dniową klasową wycieczkę do Wrocławia, napisały na zgodzie ile to kosztuje i zgarniając pieniądze pojechały z jakimiś chadami bawić się bez wiedzy rodziców. (mają 17 lat). 100 plusików i pisze na fb do jednej z ich mam. Dam screeny
  • 126
  • Odpowiedz
@andrzej-ajek bardzo dobrze, skrajne bialorycerzenie i solidarność jajników olej, nagle im się włączyła postawa sebiksa i "śmierć kondfidentom". Dziewczyny oszukały rodziców okradł ich z kasy i jak najbardziej powinny ponieść tego konsekwencje.
  • Odpowiedz
@bedist: z tym masz racje ale wkurzaja mnie te mirkowe postawy typu "dajcie mi 100 plusow a powiem mamie co robia" i krecenie tego calego hypu by im dowalic bo dobrze im tak. Do tego tematu tu sie od dupy strony podchodzi i twoj to jedyny glos rozsadku.
  • Odpowiedz
śmierdzi mi zarzutką na kilometr, ale dzbanów od

hehe muszo sie wyszaleć hehe

to bym sam #!$%@?ł przy każdej możliwej okazji

ale wy musieliście mieć patologiczne i #!$%@? dzieciństwo, skoro #!$%@? hajsu od starych i #!$%@? ich na alko jest dla was wyznacznikiem wyszalenia się

zresztą jak zwykle się nie pomyliłem, większość broniących tych bab regularnie udziela się w patostreamach i narkotykizawszespoko xD ciągnie patus do swojego
  • Odpowiedz
@andrzej-ajek: dwie nieletnie dziewuchy że które odpowiadają rodzice jadą się #!$%@?ć i upijać #!$%@? wie gdzie wyłudzając przy tym kasę.
Wykop: niech się dziewczynki pobawią
Także wykop jak zaginie jakaś dziewczyna w podobnych okolicznościach: #!$%@?ć szlaufy, p0lki #!$%@?, ma czego chciała, gdzie byli rodzice

xD
  • Odpowiedz
@bedist: ścierwo XD bo se skłamały rodziców i pojechały na bajlando. lecz się typie.
Takich rodziców co trzymają je na smyczy właśnie trzeba kłamać, inaczej się po prostu nie da. Rozmowy są jak grochem o ścianę, kończone argumentem nie pyskuj albo póki mieszkasz u nas to nigdzie nie pojedziesz.

@andrzej-ajek: zgłoś tylko po to, by nie mieć problemów potem bo jak zachleją mordę i wrócą brzuchate to pierwszy dym będzie
  • Odpowiedz
  • 13
@Antorus Nie mam pytan. #!$%@? sie w glowe. TRZEBA RODZICOW KLAMAC XD
Moze jedynie jak jestes z patologicznej rodziny to tak, ale jak ci zabraniaja jechac sie #!$%@? na 2 dni z jakimis typami a wedlug ciebie to cos zlego, to ziomus masz niezbyt dobrze w bani.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@abcde: W sumie nie pomyliłaś się w opinii.
Wyłudzają pieniądze pewnie planowały to jakiś czas, a sam pomysł nie wziął się z nikąd. W drugiej strony jeśli olały rodziców to do aniołków nie należą a takie akcje dość często się zdążają.
  • Odpowiedz