Wpis z mikrobloga

Słuchajcie tego: 2 dziewczyny z klasy mojej koleżanki wydrukowały sobie zgody na 2 dniową klasową wycieczkę do Wrocławia, napisały na zgodzie ile to kosztuje i zgarniając pieniądze pojechały z jakimiś chadami bawić się bez wiedzy rodziców. (mają 17 lat). 100 plusików i pisze na fb do jednej z ich mam. Dam screeny
  • 126
  • Odpowiedz
@andrzej-ajek: mialem dtakie wie artystki na studiach, po trzecim roku wziely rok dziekanki i smigaly po kraju za hajs starych :D pozniej powiedzialy ze powtarzaly rok. Co pobalowalismy to nasze, laski sie pobronily, pracuja a raz na jakis czas mozna sie spotkac i powspominac :)
  • Odpowiedz
jestem ich nauczycielem


@andrzej-ajek: zarzutka słabej jakości ale odpiszę, więc jesteś nauczycielem i mając wiedzę, że nieletnie oszukują swoich rodziców, nie raczysz ich poinformować, tylko żebrzesz na mirko o plusy. Brzmi legitnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bedist: Oczywiście, że jest to niefajne zachowanie i nie należy go pochwalać, ale tak jak już ktoś wyżej wspomniał, z niektórymi rodzicami inaczej się nie da. Ja nie jestem z żadnej patologii, a wręcz przeciwnie raczej z tzw. dobrego domu. Rodzice wykształceni, kulturalni, ale drętwi do granic możliwości. Gdybym nie kombinowała podobnie do opisanych dziewczyn w ich wieku to byłabym zupełnie odizolowana od rówieśników, bo dla moich rodziców wszystko co młodzieżowe
  • Odpowiedz
A potem placz bo obudza się nacpane w rzece jak to często we Wrocławiu bywa i kto zawinil czy tragedii można było uniknąć.
  • Odpowiedz