Wpis z mikrobloga

Słuchajcie tego: 2 dziewczyny z klasy mojej koleżanki wydrukowały sobie zgody na 2 dniową klasową wycieczkę do Wrocławia, napisały na zgodzie ile to kosztuje i zgarniając pieniądze pojechały z jakimiś chadami bawić się bez wiedzy rodziców. (mają 17 lat). 100 plusików i pisze na fb do jednej z ich mam. Dam screeny
  • 126
  • Odpowiedz
@andrzej-ajek: hmm, mój brat zrobił kiedyś to samo, pojechał na Słowację z koleżankami i kolegami, a mamie powiedział, że ma szkolną wycieczkę i też go ktoś podkablował. W sumie jedyne o co mama była zła to o to, że nie założył w górach czapki i do dzisiaj ma przez to problem z zatokami (,)
  • Odpowiedz
@bedist:

A dziewczynki naucza sie ze nie leci sie w #!$%@? z wlasnymi rodzicami, czyli kims kto #!$%@? dal ci zycie i za ciebie by oddal swoje.


Niestety nie. Mając te naście lat nauczy się, że trzeba bardziej się kryć.
  • Odpowiedz
@andrzej-ajek: One wyłudzają kasę od mam a ty lajki od zjebów w internecie.
Tyle że to są 17-tki ze swędzącymi piczkami a ty niby 50-letnim nauczycielem który powinien świecić przykładem
Kto jest bardziej #!$%@??
  • Odpowiedz
@abcde: A potem jak taka dziewczyna zaginie i jest znalezisko o poszukiwaniach to nagle zmieniają zdanie że to na pewno "p0lka głupia #!$%@? dała dupy i uciekła" i dobrze jej tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz