Wpis z mikrobloga

Jeśli chodzi o dzisiejszy Raport Mniejszości, rozkład jazdy wygląda następująco:

Wobec niebytu na falach eteru Raportu Mniejszości w ostatni poniedziałek, dziś zapowiada się interesujący odcinek.

Zerkniemy na Total War: Three Kingdoms, strategię która przenosi nas do II wieku naszej ery i okresu, kiedy Chiny były podzielone na tytułowe trzy królestwa. Tę grę mam dzięki uprzejmości firmy Cenega.

Zupełnie niedawno swoją premierę miał 5. sezon serialu Czarne Lustro, który również zostanie przeze mnie omówiony.

Cixin Liu, chińska międzynarodowa gwiazda literatury science fiction i jego najnowsza książka "Era supernowej" to kolejny z tematów które pojawią się w poniedziałkowy wieczór.

I na koniec w cyklu Z Pamiętnika Geeka, w którym wspominam klasyczne gry komputerowe czeka nas sentymentalna podróż do końca lat 90. Powspominamy legendarną już FIFĘ 98 Road to World Cup.

Zapraszam serdecznie dziś o 19:05, jednocześnie przypominam że słuchać nas można pod tym adresem -> KLIK!

Jeżeli nie wiecie o jaką audycję chodzi albo przegapiliście mój pierwszy post na jej temat, wszystkie niezbędne informacje znajdziecie tutaj -> KLIK!, a w dużym skrócie mogę napisać, że Raport Mniejszości to audycja kulturalna, w której opowiadam o książkach, grach, filmach, serialach i muzyce nieco dalej od głównego nurty. Jeśli lubicie kulturę, zapraszam w każdy poniedziałek o 19:05.

#audycjaraportmniejszosci #gry #ksiazki #scifi #sciencefiction #radio #audycja #podcast #fantasy #blackmirror #czarnelustro #netflix #steam
PussyDestroyer1995 - Jeśli chodzi o dzisiejszy Raport Mniejszości, rozkład jazdy wygl...

źródło: comment_i15p2FOFwATmDJjMJTog4OJhDAW3anAv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz