Wpis z mikrobloga

Drogie Mirabelki i Drodzy Mirkowie,

Jestem dziennikarzem radiowym, pracuję w małej lokalnej rozgłośni - w Radiu Bon Ton w Chełmie. Piszę ten wpis, by przedstawić Wam moją autorską audycję, która powinna zainteresować sympatyków literatury (fantasy, sci-fi), gier komputerowych, a także dobrych seriali i filmów. Mam nadzieję, że na Wykopie znajdują się jacyś sympatycy słuchania radia.

W Raporcie Mniejszości, audycji która swoją nazwę zaczerpnęła z opowiadania Philipa K. Dicka trzymam rękę na pulsie kulturalnych premier w dobrym klimacie. W każdy poniedziałek po 19 zapraszam do Radia Bon Ton. Pojawią się dobre książki, gry, ale też filmy, seriale i muzyka - z dala od głównego nurtu.

W audycji regularnie rozdaję książki, które wysyłają do mnie wydawnictwa (dla zainteresowanych: Fabryka Słów, Rebis), więc oprócz posłuchania o nowościach, co tydzień będzie można je wygrać. Zasady są banalne - wystarczy w trakcje trwania audycji wysłać mejla na podany adres. Pierwsza osoba wygrywa książkę o której aktualnie mówię - a jest ich zazwyczaj kilka w jednym programie. Jako że jesteśmy lokalnym radiem, oczywiście słuchają nas mieszkańcy okolic, ale program autorski nie dotyczy żadnej lokalności, więc myślę że mógłby zainteresować szersze grono odbiorców - stąd mój wpis. Nie pozostaje mi nic innego niż zachęcić Was do rzucenia uchem. Poniżej garść niezbędnych adresów.

Strona audycji na Facebooku: KLIK!
Archiwum, w którym możecie posłuchać poprzednich odcinków: KLIK!
Internetowy player, w którym możecie słuchać audycji na żywo: KLIK!

Zachęcam do słuchania, myślę że program spodoba się sympatykom kultury, jakich mam nadzieję tu nie brakuje.

Zakładam też własny tag dla zainteresowanych audycją. #audycjaraportmniejszosci

#radio #ksiazki #gry #filmy #seriale #scifi #sciencefiction #fantastyka #fantasy #podcast #radiobonton i może też #rozdajo
PussyDestroyer1995 - Drogie Mirabelki i Drodzy Mirkowie,

Jestem dziennikarzem radi...

źródło: comment_brj6TRorJ86pVpkAQzmsu0AW0laP95n9.jpg

Pobierz
  • 14
@fan_comy: Gramy 24/7, a jeśli chodzi o moje audycje, są dwie. Jedna to wyżej przedstawiony Raport Mniejszości, druga - Słowiańskie Gawędy, w której sięgam do kronik regionalnych Lubelszczyzny Oskara Kolberga. Raport jest emitowany w poniedziałki około 19:05, Gawędy od poniedziałku do piątku o 15:40. Ze względu na małą ilość ludzi w naszej stacji na żywo gramy po 18, później nie licząc audycji autorskich leci automat z muzyką, ale od 6 do