Wpis z mikrobloga

@SaintWykopek:
Wogole jak widzę takie #!$%@? robocze buty to mi się przypomniała sytuacja jak pojechałem że szwagrem kupić samochód.
Okazało się że adres prowadzi pod baze firmy budowlanej, jeden niewykończony dom, plac zawalony betoniarkami, parę samochodów itp.
No nic, podjechał szef, załatwiliśmy sprawe i idziemy pisać umowę.
Przed progiem powiedział tylko "uwaga, będzie #!$%@?ć", wchodzimy a tam z 40 par butów roboczych na podłodze w przedpokoju, #!$%@? rzeczywiście okrutnie, okazało się
  • Odpowiedz
  • 9
@ZielonaOdnowa Na moim hotelu pracowniczym większość to Rumuni, jeden Bułgar, Czech i Polak(ja). Ponad połowa tych Rumunów(w tym mój wspolokator) nie myje się po pracy. Wracają do domu, smarują się dezorantami, psik psik tanią perfumą i na to czyste ubrania - chciałbym żeby to był żart
  • Odpowiedz
@SaintWykopek:
Śpieszmy się kochać Rumun, tak szybko odchodzą
Zostały po nim buty i Mirasek smutny
[...]
Śpieszmy się kochać Rumun, tak szybko odchodzą
i ci co nie odchodzą nie zawsze powrócą
i nigdy nie wiadomo mówiac o ich pracy
czy pierwsza jest ostatnią czy ostatnia pierwszą
  • Odpowiedz
@SaintWykopek robisz na etacie? To poświęciłeś czas pracodawcy, za który ci płacą. Nie mówię tego, żeby ci jakoś dopiec, po prostu to jest dużo zdrowsze podejście. Kiedyś się wkurzałem jak mi kazałi przerywać robotę i przestawiać maszynę 2-3x dziennie, bo to kompletna strata czasu. Teraz mam to w dupie, ich czas, ja mam za to płacone, po co się przejmować. 8h i do domu. Polecam.
  • Odpowiedz
  • 2
Teraz mam to w dupie, ich czas, ja mam za to płacone, po co się przejmować. 8h i do domu. Polecam.


@andrzejbambrzej Przecież wiem. Po prostu zawsze chciałam sparodiować ten film, a teraz jak mi odszedł praktykant to lepszej okazji nie będzie ( ͡º ͜ʖ͡º)
SaintWykopek - >Teraz mam to w dupie, ich czas, ja mam za to płacone, po co się przej...
  • Odpowiedz
@ZielonaOdnowa Na moim hotelu pracowniczym większość to Rumuni, jeden Bułgar, Czech i Polak(ja). Ponad połowa tych Rumunów(w tym mój wspolokator) nie myje się po pracy. Wracają do domu, smarują się dezorantami, psik psik tanią perfumą i na to czyste ubrania - chciałbym żeby to był żart


@SaintWykopek: ja mam w pracy u siebie takich. Polaków.
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: to nie jest żart, cyganie i rumuni ze swoim smrodem to straszna plaga. Nikt ich nie lubi, a Rumuni się bardzo wkurzają, bo oni nie mają na kogo zwalić (jak Polacy, Słowacy, Czesi, Węgrzy). Mieszkałem z paroma w UK to potwierdzam. Brudasy któe jedzą g0wno topione dosłownie w tłuszczu.
  • Odpowiedz