Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu testuje sumo, dzisiaj poszło 225 kg, w sumie nadal nie wiem co lepsze, to czy klasyk xD Tym czasem przysiad wbrew wszelkim prawom logiki pewnie nadal koło 130 kg ze sraką xDD nie oszukujmy się, nawet z #!$%@?ą techniką, inna osoba przy takich warunkach pewnie by wyciągnęła to 160 tak jak można martwy z kotem na plecach zrobić 200. Chyba mam jakieś #!$%@? anatomiczne i tyle

#mikrokoksy #silownia
  • 17
  • Odpowiedz
@DywanTv: coś tam wrzucałem kiedyś ale teraz jest dużo lepiej i ogólnie nie widzę niczego aż takiego złego w swojej technice co by powodowało aż taką dysproporcje względem martwego. Na pewno mam nieidealną stabilizację, nie spinam pleców na maxa itd. ale jakies totalne podstawy chyba opanowałem przez te 5 lat i ciąglę się douczam żeby było co raz lepiej. Ale nie jest.. Mam wrazenie, ze im bardziej chce technicznie robić tym
  • Odpowiedz
@DywanTv: Większośc czasu high bar ATG ale nie wiem czemu zacząłem mieć bóle kolan po high barze. Od 2 miesięcy testuje low bar i już z kolanami nie ma aż takiego problemu ale za to muszę z 15 min barki mobilizowac żeby w ogóle wejśc pod sztange na wysokośc barków xD Niby lepiej czuję trochę siadanie z biodra ale w kg za bardzo to się nie odzwierciedla. Poczatkujący przy takim ciężarze
  • Odpowiedz
@DywanTv: nie życze tego nikomu bo czuję się bezsilny i po prostu smutek w chu, człowiek niby ćwiczy bardziej dla hobby i zdrowia ale jara się każdym nowym maksem, przysiad robiłem od początku przygody z ciężarami i robię go regularnie, testowałem każdy schemat objętości itd. i naprawdę lubię to ćwiczenie a jednak taki kuta# na tym jednym boju. Co zabawne w udzie mam 67 cm, jak mam okres robienia nóg na
  • Odpowiedz
@DywanTv: wrzucam filmik sprzed paru miechów z chaty jak coś testowałem na high barze. Od tamtej pory lepiej się na pewno spinam, wkręcam łokcie, lepiej otwieram biodra, wzmocniłem górę pleców ale tak czy siak nic to nie dało
stefan8800 - @DywanTv: wrzucam filmik sprzed paru miechów z chaty jak coś testowałem ...
  • Odpowiedz
@stefan8800: Moglbys tym machac z 5 minut. Troche za maly % cm, zeby cos ocenic ogolnie :/
Ale ja bym zasugerowal po spieciu brzucha poczekac z sekundke. Wziac oddech, spiac sie i czekac. I po sekundzie siadac :(
  • Odpowiedz