Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tuzq: ja też nr DPD mam po telefonicznej rozmowie z 2 tyd temu...u mnie też bez zmian...dalej do tej Nysy nie dojechala
Wczoraj dostałem info, że są w Nysie i będą wieczorem nadane. Nie były. Dzisiaj
dzwonie i miła pani z obsługi klienta poinformowała mnie, że status jest błędny i nie ma ich na magazynie w Polsce. Prawdopodobnie przesyłki utknęły na magazynie w Longdonie. Więc pytam czy w Longdonie czy w Londynie, Pani nie widziała, bo statusy przesyłek może wypełniać NADAWCA PACZKI! Także nic nie stoi na przeszkodzie, żeby kolejny status paczki mówił że
@Tajny88: ten cały "świat przesyłek" też mocno kręci i nie można im ufać...status nie mówi, że przesyłki są w Nysie, tylko że są transportowane do Nysy, a ich obsługa nie ma pojęcia co się dzieje...
Pytałem kilka razy w różny sposób, czy ma pewność, czy to sprawdzone info, czy się dowiadywali i konsultantka potwierdziła, że są w magazynie w nysie i wieczorem będą nadane. Dzisiaj już zupełnie inna retoryka. Nie ma paczek w polsce i nie ma pewności gdzie są. Reszta tak jak pisałem wyżej. Generalnie meritum, że zanim nie minęło 60 dni jest nadzieja. hehe dobre sobie.