Wpis z mikrobloga

Wiesz na ile 3 "fachowe" firmy mi wyceniły odmalowanie 60m2 mieszkania + ewentualnie wyrównanie ścian/ubytków - każda plus, minus 15 tysięcy - i jeszcze taki termin,że ja pi3rdole


@samuraj24: jesteś frajer i nie domyśliłeś się że po prostu podali zaporowe info żebyś im nie zawracał dupy? Spławili Cie typie albo po prostu kręcisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
17zlm2 malowanie plus naprawa akryli pęknięć to jest 4k za robocizne.


@Bitalke: To może na wsi, w Warszawie gość mi naprawił ubytki i pomalował mały pokój za 2,5 tysiąca ( bez materiałów). I tak miałem szczęście, że przyszedł bo reszta olewała robotę, nie opłaca im się przyjść.
@kezioezio: nie no, najlepszy relaks jest w starym, zapyziałym mieszkaniu, remontowanym w latach osiemdziesiątych ubiegłego stulecia, z capiącą kurzem i tłuszczem boazerią, z tandetnymi tapetami z połyskiem, z niemożliwymi do doczyszczenia żaluzjami, z dywanem na ścianie i kiblem z półką.
Nowszych natomiast mieszkań nie trzeba wcale sprzątać, niech się robaki pojawią, hasztag ku*wa najlepiej ()

Człowieku, wiadomo, że fajnie jest sobie gdzieś wyskoczyć, ale są pewne prace
@deeprest: no co ty jestem w tym biznesie od 7 lat i dobrze znam stawki, jak ktoś ma dużo zleceń to daje cene zaporowa, a druga sprawa jest taka, tobie się może wydawać że samo malowanie wystarczy a fachowiec widzi jaki jest faktyczny zakres prac stąd taka cena.
@Shatter: to w tym złego, że mnie to #!$%@?, bo wtedy chcę odpocząć. Na domiar złego remont przeciąga się niemiłosiernie długo, gdy możnaby to skończyć w 2 tygodnie. Jak kogoś nie stać na ekipę to niech sobie #!$%@? na urlopie, a nie 3 miesiące stuka mi nade łbem od 19 do 22 (wiem o czym mówię).
@kezioezio: bylem w domu u takiej jednej rodziny. Gowniak z podstawowki (wiek gimbazowy) ma wakacje i sobie #!$%@? w kompa to juz mu dziadkowie znajduja zajecia z dupy, cokolwiek byle nie siedzial przed kompem xD
@kezioezio: wcale nie. Moja dziewczyna pochodzi z Tajlandii i tak nie ma urlopu takiego jak u nas. Na info że mogą rodzina jedzie na tygodniowy urlop reaguje " co tak długo " więc ¯\_(ツ)_/¯