Wpis z mikrobloga

Pół roku temu kupiłem samochód i ukradli mi go niszcząc bramę i zabezpieczenia. Wrzucałem znalezisko na wykop.
Kupiłem następny, francuza żeby nie ukradli.
Ukradli #!$%@? felgi które kosztują szalone 800 pln sztuka NOWE. Zabezpieczenia, nic.
W tym kraju nie możesz mieć nic droższego bo ci ktoś #!$%@? lub #!$%@?.
Miałem kamerę z trybem parkingowym nagrywającą do 4 rano. Zobaczymy, ale policja i tak nic nie zrobi.
Sily nie mam już ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#warszawa #zalesie #motoryzacja #samochody #zlodzieje
WujekRada - Pół roku temu kupiłem samochód i ukradli mi go niszcząc bramę i zabezpiec...

źródło: comment_YVX2PeSkkQAWzdRxW8UAE2AxTzm1RyjT.jpg

Pobierz
  • 410
  • Odpowiedz
@WujekRada: Kup sobie seicento, stoi takie ładne niebieskie na twoim zdjęciu założę się że jemu nigdy kół nie ukradli.

Kupiłem klapki za 1000 PLN

Sprzedaj klapki i kup sobie nowe koła powinno starczyć.( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak bez śmiechu to współczuje.
  • Odpowiedz
@WujekRada: ja byłem teraz miesiąc na L4 - rozwaliłem nogę, nie byłem w stanie się poruszać i musiałem zostawić przypięty rower pod blokiem. Po powrocie rower jest, ale ktoś sobie #!$%@?ł licznik. Sam licznik. Po #!$%@? ? NIE WIEM
  • Odpowiedz
@WujekRada: sam mam francuza Clio IV.
Duzo przeglądam ogłoszeń do Renault.
Zauważyłem ze są na Allegro i OLX firmy które zajmuj się handlem tylko konkretnymi częściami np.tylko lampy, tylko felgi, tylko deski rozdzielcze, tylko fotele , tylko blacharka.
Z policjantami rozmawiałem kiedyś co rozbili jakaś grupę to było zamówienie na auto, rozkręcali je i towar szedł do kilku odbiorców właśnie takich co specjalizowali się w lampach, do innego trafiły felgi.

Niestety
  • Odpowiedz
@WujekRada: Pomyślałem, że w jakimś małym miasteczku taka fura to frykas. Ale to w Warszawie Ci zajumali (_ )
Jesteś w stanie ze 100% pewnością powiedzieć, że nikomu nie zalazłeś za skórę tak, żebyś był celem rzezimieszków? Pyskują do Ciebie jacyś bandyci miejscowi może? A może możesz podpaść jakimś klientom albo coś? W sensie, czy myślisz sobie, że to może przez coś czy po prostu przez
  • Odpowiedz