Wpis z mikrobloga

Pół roku temu kupiłem samochód i ukradli mi go niszcząc bramę i zabezpieczenia. Wrzucałem znalezisko na wykop.
Kupiłem następny, francuza żeby nie ukradli.
Ukradli #!$%@? felgi które kosztują szalone 800 pln sztuka NOWE. Zabezpieczenia, nic.
W tym kraju nie możesz mieć nic droższego bo ci ktoś #!$%@? lub #!$%@?.
Miałem kamerę z trybem parkingowym nagrywającą do 4 rano. Zobaczymy, ale policja i tak nic nie zrobi.
Sily nie mam już ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#warszawa #zalesie #motoryzacja #samochody #zlodzieje
WujekRada - Pół roku temu kupiłem samochód i ukradli mi go niszcząc bramę i zabezpiec...

źródło: comment_YVX2PeSkkQAWzdRxW8UAE2AxTzm1RyjT.jpg

Pobierz
  • 410
  • Odpowiedz
@WujekRada: Dam wujaszkowi dobrą radę. Po mojej analizie zdjęcia to twoje auto najbardziej przykuwa uwagę bo jest nowe, a reszta co stare złomy to raz, a dwa lepiej parkować wśród lepszych aut wtedy jest większa szansa, że ich okradną niż ciebie :D. Po trzecie śruby zabezpieczające jakieś dobre i naprawdę zmienić miejsce do parkowania. Moim zdaniem ktoś cię obserwuje i dobrze zna i wie gdzie parkujesz auto. U mnie koledzy we
  • Odpowiedz
Kary są zbyt niskie. Za złapanie na gorącym uczynku powinna grozić amputacja bez możliwości złagodzenia kary! Zgraj materiał jak ustalisz godzinę przejdź się po osiedlu i zobacz może ktoś ma jakieś kamery może jest jakas brama - nei znam topografii miejsca. Zdobądź materiał i dostarcz policji a prócz tego możesz umieścić w sieci może ktoś ich rozpozna.
  • Odpowiedz
Mojemu szwagrowi ukradli dwie zaślepki zatykające dziury w zderzaku po nie zamontowanych w jego Golfie IV rocznik 1999 w bieda wersji światłach przeciwmgielnych. Warte może z 2.50 :)
  • Odpowiedz
w innych krajach nie lepiej, mojemu kuzynowi w Hamburgu odpiłowali flexem karbonowy spoiler od mercedesa :D warty chyba 4 tysiące euro.


@bastianbastiante: Kraj inny, ale narodowość sprawców niekoniecznie...
  • Odpowiedz
@kokosik: To nie kwestia surowości kar, tylko nieuchronności kary i ogólnej tolerancji i pobłażania dla złodziejstwa.

Ale spoko, Ziobro gnoi alimenciarzy i tych co nakrzyczeli na żonę.
  • Odpowiedz
A to Polin właśnie - miej coś fajnego, droższego to Nosacza tak dupa będzie piekła, że burżujowi musi #!$%@?ć - nawet jak Ci nie spadło od bogatego tatusia tylko musiałeś #!$%@?ć żeby kupić wymarzoną rzecz. #!$%@? w dupę tej #!$%@? post-PRLowskiej - najgorsze, że te małpy płodzą dzieci uczą ich takiej samej mentalności. Tu się nigdy nic nie zmieni i nie ma po co tu tracić życia - zawsze wszy z małostkową
  • Odpowiedz
@WujekRada: Ja mam Passata B5 - wersję De'lux (skóra, DVD spuszczane z sufitu - serio :P ). Mieszkam w Olsztynie i czasem zdarza mi się, że zostawię go otwartego na kilka dni.
Odpukać w niemalowane - cały i zdrowy.
  • Odpowiedz
@WujekRada: na AC Cie nie stać kiepie ? Atencyjny kiep. Generalnie nie znam Ciebie, jesteś dla mnie zwykłą osobą, ale żeby takie żale wywalać na wykopie... Chwalisz sie jak debil w internecie wszystkim, to sie nie dziw. Sam bym Ci te felgi dla fejmu #!$%@?ł, gdybył bym Tobą... Nie zdziwiłbym sie gdybyś sam te felgi zdjął, tfu. A jak masz AC, to dojeb złodziei, kase dostaniesz i wtedy sie pochwal. Ciekawe
  • Odpowiedz