Wpis z mikrobloga

Pół roku temu kupiłem samochód i ukradli mi go niszcząc bramę i zabezpieczenia. Wrzucałem znalezisko na wykop.
Kupiłem następny, francuza żeby nie ukradli.
Ukradli #!$%@? felgi które kosztują szalone 800 pln sztuka NOWE. Zabezpieczenia, nic.
W tym kraju nie możesz mieć nic droższego bo ci ktoś #!$%@? lub #!$%@?.
Miałem kamerę z trybem parkingowym nagrywającą do 4 rano. Zobaczymy, ale policja i tak nic nie zrobi.
Sily nie mam już ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#warszawa #zalesie #motoryzacja #samochody #zlodzieje
WujekRada - Pół roku temu kupiłem samochód i ukradli mi go niszcząc bramę i zabezpiec...

źródło: comment_YVX2PeSkkQAWzdRxW8UAE2AxTzm1RyjT.jpg

Pobierz
  • 410
  • Odpowiedz
@WujekRada: a może to ktoś z twoich znajomych albo z wykopków xd może zanim coś wrzucisz na snapa lub wykop to się zastanowisz dwa razy. Uważaj żeby klapków Ci nie #!$%@?.
  • Odpowiedz
Wybaczcie, ale na spontonie to można stracić co najwyżej kołpaki jak ktoś będzie przechodził i sobie "weźmie". Do takich kół to już grubsza zorganizowana akcja. A akcje takie się robi, jak się parkuje takim autem regularnie pod blokiem i amatorzy chudziej własności wiedzą jak się przygotować.Takie auto pod blokiem trzymać, to prosić się o problemy, tym bardziej w takiej okolicy (nie, nie że slamsy, ale zwyczajnie na takich starych osiedlach łatwo się
  • Odpowiedz
O!, widzę, że komentarz o tym, że lepiej nie chwalić się co krok w internecie drogimi nabytkami już usunięty przez opa. Prawda boli! Nie usprawiedliwiam tego (złodziei #!$%@?ć czym tam kto lubi) ale to prowokuje ich do działania
  • Odpowiedz
@WujekRada: jest po prostu sposób, skontaktować się z ludźmi z miasta, policją samochodową i wytropić kogoś, następnie wypytać. Nie odpuszczać im absolutnie. Dorobiłeś się auta uczciwą pracą=tych, którzy kradną trzeba tępić.
  • Odpowiedz
@van: my w latach 90 odwiedzilismy rodzine w warszawie w drodze na urlop mazury. Wlamali nam sie do auta, rozkopali wszystkie torby i wyrzucili na smietnik.. ze smietnika musielismy zbierac nasze rzeczy..
  • Odpowiedz