Wpis z mikrobloga

używa ktoś loveink tattoo butter? czy w pełni chroni przed uv? w sensie w słoneczny dzień mogę sobie nim smarnąć dziarkę i nie martwić się niczym? mam trochę dość używania kremów z filtrem bo sprawiają, że tatuaż zamiast być czarny to jest niebieski + brudzą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#tatuaze #tatuaz
  • 8
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@softenik: tattoo butter to balsam, a nie krem z filtrem. On ma nawilzyc dziare, a nie ochronic przed słońcem. Zresztą, polecam zwykly balsam z Rossmana, 3x tanszy a efekt ten sam.

Co do kolorow to.moze słaby krem? Ja uzywam zwyklej 50tki i wszystkonwyglada OK, jest co prawda troche tłusty, ale tego nie unikniesz.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@softenik: kurczę, mozesz sprobowac cos z Balm Tattoo, ostatnia dziare tym goiłem i bylo calkiem niezłe, bo nie tłusiciło i bylo calkiem wydajne, maja tez kremy z filtrem. Moze to jednak kwestia twojej skory, bo u mbie cokolwiek naloze to kolory sie bardziej uwidaczniaja a nie zmieniają, kiedys nawet olejem kokosowym skierowałem, bo sie data ważności konczyla na sloiku xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MaKor: @softenik: W jakich miejscach macie dziary? Ja używam tylko balsamu na całe ciało, wewnętrzną część przedramienia mam teoretycznie wystawioną na słońce i czarny mi się trzyma normalnie, nie zmienia koloru.