Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
Uwielbiam spacerować po centrum Wrocławia. jedną z moich ulubionych ulic jest chyba Szewska. bardzo lubię tę "galerię" plakatów / grafik jaka się znajduje na tej ulicy. i dziwię się że tak mało osób przystaje by się im dokładniej przyjrzeć.

na Szewskiej jest też mój ulubiony kościół z fajnym mini terenem zielonym (nie wiem jak to nazwać - mały park? ogród? ) oraz podwórko Ossolineum (w którym właśnie jestem - jeśli mi się uda to wrzucę jeszcze jakieś zdjęcia w komentarzach). to niesamowite że w samym centrum miasta są tak ciche i urokliwe miejsca.

#wroclaw #kochamwroclaw #wroclove #grafika #sztuka i chyba trochę będzie #architektura
#sekretny
secret_passenger - Uwielbiam spacerować po centrum Wrocławia. jedną z moich ulubionyc...

źródło: comment_xIExsGjAVaKZj0nQ4TjhSTs79oQr0IAz.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@widaczew:

jedyną osobą w tym wątku, która uzurpuje sobie jakieś prawo do oceniania co jest sztuką a co nie jest jesteś Ty.

rozwijasz twórczo moje wypowiedzi - dopowiadasz sobie rzeczy zgodnie ze swoimi przekonaniami. nie potrzebujesz rozmówcy, bo i tak wiesz lepiej. jak dla mnie to koniec tej dyskusji. miłego wieczoru.
  • Odpowiedz