Wpis z mikrobloga

@2zlote:

Podczas gdy siostry mają stosunkowo szczęśliwe życie, nadal cierpią z powodu różnych powikłań, takich jak niemożność mówienia, chodzenia. Do tego wszystkiego mają problem z oczami.

Ich rodzice powinni odpowiedzieć w sądzie za znęcanie się nad dziećmi poprzez nie skorzystanie z aborcji. W ogóle nie powinni mieć drugiego dziecka (różnica kilku lat między jedną a drugą).
@venividi: tą to akurat można było wykryć bo to była wada wrodzona i one były inaczej ułożone niż u normalnego człowieka, przewody od nerek też były nie bardzo rozwinięte, krótko ujmując.
Na pierwszym usg brzucha wyszło.
Usg było w wieku 12 lat
Dopiero.
Ps Trafia sie chyba co tysiąc ta wada.
Aha, czyli zabicie byłoby lepsze? xD Eugenika godna III Reszy.


@Neapolitano: nie, super że się urodziły. Raczej nie mają żadnej świadomości i całe życie (nie za długie zresztą) będą zależne od innego człowieka bo same nie mogą przesunąć się nawet o centymetr i nie kontrolują żadnych odruchów swojego ciała. Takie żywe lalki
To może by tak zrobić sobie trzecie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
Ich rodzice powinni odpowiedzieć w sądzie za znęcanie się nad dziećmi poprzez nie skorzystanie z aborcji


@Adwokat_Boga: Aha, czyli zabicie byłoby lepsze? xD

A nie? Nawet teraz lepiej uśpić i zrobić nowe albo adoptować zdrowe.

Eugenika godna III Reszy.

III Rzesza nie ogarnęła problemu z chowem wsobnym. Teraz by to można zrobić poprawnie.
Bardziej niemoralne niż eugenika jest rozmnażanie się ludzi brzydkich lub głupich oraz skazywanie potomstwa na życie w #
@Medyc: tak ale kolega zasugerował, że nie mają co jest nieprawdą.
Nie wiem jaki jest ich poziom szczęścia (zadowolenia) ale jak nie znają innego świata pozatym w którym się znalazły to nie możesz twierdzić że ich życie jest bezwartościowe.
Co innego że nie powinny się urodzić.
„zabicie” byłoby lepsze, ale nie lepiej być egoista i skazać dziecko na takie coś jak widzisz wyżej. To jest czyste #!$%@?ństwa rodzic dziecko ze świadomością, ze będzie tak „żyło”


@somskia: egoistyczne to jest zabijanie dziecka z powodu choroby.

Po drugie skąd wiesz czy te dzieci nie są szczęśliwsze niż np. ja czy Ty?
Szczęście jest bardzo subiektywnym odczuciem. Miliarderzy potrafią sobie strzelić w łeb, podczas gdy bezdomny może być szczęślwy, wystarczy
@2zlote: a wiecie co jest najgorsze? Że ci "rodzice" są chwaleni za ogromny altruizm i poświęcenie. Chyba #!$%@? mózgu, badać się nie chciało to teraz masz warzywo które się męczy, mesjanizm w czystej postaci. Coś jak kaleka wojenny, został sam kadłubek który mówi wprost że chcę umrzeć #!$%@?, moja moralność zabrania mi tego, ale pozwala byś zdychał w cierpieniach xD
#!$%@? komunistyczne myślenie wiecznie żywe
@mlody_szybki: nie mam niestety dlatego pisałem, że to prawdopodobne, na pewno nie można tego wykluczyć.
Mogą nie mieć samoświadomości ale świadomość jakąś tam mają i nie jest dane nam wiedzieć jaki to jest poziom odbioru rzeczywistości, możliwe że dla nich jest satysfakcjonujący. Skoro nie wiedzą jak to jest być zdrowym homo sapiens to grają w tym avatarze który jest dostępny a co to za gra to hui wie.
@Neapolitano: Przede wszystkim: jakie zabójstwo i jakiego dziecka, długo przed narodzinami płodu, który nie ma świadomości istnienia, wykształconego układu nerwowego, części organów, wciąż ogromne szanse na naturalne poronienie, albo śmierć przy/krótko po porodzie. W tym przypadku to miłosierdzie, tak jak miłosierdziem jest nie utrzymywanie sztuczne przy życiu osoby z potwierdzoną śmiercią mózgową.