Wpis z mikrobloga

Mireczki wiem że to pytanie padało wiele razy ale muszę je zadać.

Jaką teraz szczoteczkę warto wybrać?

Z wielu postów wynika że Alfawise S100 wygrywa jeśli chodzi o polecenie.

Moja dziewczyna ma urodziny i chciałbym jej kupić szczoteczkę soniczną. Trochę się cykam jeśli chodzi o chińczyki. Zastanawiałem się nad Oclean X (dużo promocji jest aktualnie) ale poczytałem opinie i ten dotykowy wyświetlacz lubi zdychać. Jak przyjdzie zepsuta albo padnie po pierwszym użyciu to będzie słabo bo to prezent. Gwarancji u chińczyka nie ma wiec wolałbym nie ryzykować.

Sam posiadam Philips Sonicare PowerUp już dobre 3 lata i nie mam z nim żadnych problemów. Trzymała mi 7 dni na wakacjach przy myciu zębów 3 razy dziennie wiec jest zajebiście. Zastanawiałem się nad jakimś philipsem dla niej ale opinie mówią że xiaomi lepsze. Gdy kupowałem swoją szczoteczkę to nie było takiego problemu bo liczył się tylko philips.

#szczoteczka #philips #sonicare #zeby #xiaomi #oclean
  • 13
@ArniHell: ciężki temat jestem tu jednym z głównych hejterów oclean mimo że mam co najmniej kilkaset produktów xiaomi w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to właśnie ze względu na awaryjność. Są ludzie którzy bronią tych szczoteczek pisząc rzeczy w stylu:

Nie wolno moczyć szczoteczki pod kranem

Aktualizacja ubiła szczoteczkę? to po co aktualizowałeś przecież działała

Trzymasz cały czas na stacji ładującej? OSZALAŁEŚ?

Ja płuczę tylko do
@cocamide: jak czytam tekst że ktoś ciągle trzyma szczoteczkę pod ładowarką i dlatego się zepsuła to mi się śmiać chce. Ja moją mam zawsze pod ładowarką tylko na wakacjach jest bez niej.

O gwarancji u nich nie słyszałem a to już duży plus. Co do pulsów to myślę że przejście z zwykłej na nawet te 31000 to będzie duży przeskok.
jak czytam tekst że ktoś ciągle trzyma szczoteczkę pod ładowarką i dlatego się zepsuła to mi się śmiać chce. Ja moją mam zawsze pod ładowarką tylko na wakacjach jest bez niej.


@ArniHell: o to to, ja robię dokładnie tak samo

Co do pulsów to myślę że przejście z zwykłej na nawet te 31000 to będzie duży przeskok.


zgadza się, wcześniej miałem oral-b pro 5000 za która dałem kiedyś chyba z 5
@ArniHell: @cocamide: no ale tak jest z tym trzymaniem pod ładowarką - przy Oclean nie ma potrzeby, jak ładujesz co dwa miesiące to zapominasz gdzie ładowarka jest. Główny problem z trzymaniem na ładowarce jest taki, że woda dostaje się do ładowarki i w efekcie prowadzi do jej uszkodzenia.
Jak masz Philipsa to nie masz tego problemu bo tam nie ma żadnych złączy na wierzchu
@ArniHell: @cocamide: Mi Oclean air działa dobrze od lutego ale faktycznie zdarzyło się dwa razy tak, że odłożyłem ją do kubeczka czując, że trochę wody w okolicy przycisku zostało. No i mnie budziła te dwa razy bo łazienkę mam za ścianą i było słychać solidne wiercenie. XD Od tamtej pory główkę plukam normalnie a dalszą część lejąc wodę na stronę po której nie ma przycisku i problem znikł. Ładowarka leży