Wpis z mikrobloga

@adibor: 93 rocznik here. Podstawówka 280 uczniów, wszyscy chodzili na religię. Gimnazjum 700-800uczniow, 4 osoby z całej szkoły nie chodziły (świadkowie Jehowy), liceum około 600uczniow, z tego co pamiętam jak przyszedłem do pierwszej klasy to w drugiej był gościu co nie chodził na religię bo z księdzem prywatnie miał kosę i się wypisał. Z mojego doświadczenia śmiało mogę powiedzieć że 99% tak jak napisał @Dorhak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@To_nie_jest_kraj_dla_ateistow: od razu weź 2 tygodnie wolnego, bo musisz odchorować taką zniewagę xD
Drugi września a ateistom już żyłka eksplodowała. Pamiętajmy, że Polska to taliban, ludzi się zmusza pod karą stosu do uczestnictwa w obrzędach, kto w ogóle śmie mieć inne zdanie od razu dyby i chłosta, co nie? Po ulicach grasują moherkommando i kto nie ma medalika czy różańca na palcu jest lany laską, no tak było?
Zluzuj gumę w
@To_nie_jest_kraj_dla_ateistow: Jak wjebią mu lekcje religii w środku lekcji to przyjdź pod koniec lekcji poprzedzającej ją i przy całej klasie powiedz, że idziecie do kina, pizze i co Ci jeszcze przyjdzie do głowy. Pamiętam jak w podstawówce ziomek jako jedyny nie chodził na religie i musiał iść do biblioteki na całą lekcje i siedzieć samemu. Te #!$%@? z dyrekcji doskonale wiedzą o tym, że dziecko się wtedy #!$%@? czuje i rodzice