Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Dutch: Co ja mu miałem napisać? Nie wie, że jest msza na rozpoczęcie roku? Nie wiem gdzie on się uchował i gdzie pracuje. Chyba w piwnicy przez ostatnie naście lat.
  • Odpowiedz
@rvva1:
Odpowiedz mi (i sobie przy okazji) na proste pytanie: jak to jest, ze katolikow jest podobno 90%+, a mimo to sondaze pokazuja regularnie np. ~50% poparcia dla homozwiazkow partnerskich - o ktorych episkopat grzmi jako o najwiekszym zagrozeniu dla rodziny? Czyzby jednak - szalona mysl, wiem - liczba ochrzczonych nie rownala sie liczbie wiernych?
  • Odpowiedz
@To_nie_jest_kraj_dla_ateistow: jaka dyktatura? Władza większości nazywa się demokracja? Władza mniejszości jest nazywana właśnie dyktaturą. Myli Pan lewak pojęcia.
Co do krzyża - proponuje zmianę szkoły na jakąś "lewoskrętną" chociaż jak zwykle. Nie ważne dziecko - ważny rodzic.
Proszę złożyć też zawiadomienie do prokuratury bo w kioskach ruchu sprzedają KRZYŻówki, a na ulicach są sKRZYŻowania. Co więcej na znakach pojawia się symbol KRZYŻA - RATUNKU!!!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Dutch: Nie wiem co to za sondaże. Zwykle są to próby na 1000 osób. Przykładowo dzwoni się do tych tysiąca osób i zadaje się im pytania. Tylko, że taki sondaż musi przeprowadzić organizacja niezależna.
Można łatwo takie coś zmanipulować podstawiając ludzi. Obecnie szambo wylało i w internecie panuje manipulacja w obie strony. Dlatego trzeba uważać na źródła. Wątpię aby rzeczywiście około 50% było za.
To jest co drugi Polak.
Ogólnie jestem
  • Odpowiedz
@To_nie_jest_kraj_dla_ateistow: Sam jestem agnostykiem i nie bawię się w katovoodu. Ale kurczę ziom polecam więcej dystansu, może zìólka? Na samo wspomnienie o mszy to spazmow dostałeś i czytając dalsze wpisy wciąż Cie trzyma. Nie różni się to jakoś od ultrakatoli
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@prawa_reka_sorosa: Publiczna szkoła ma korzenie w religii. Nie wiem, czy wiesz że pierwsze szkoły były prowadzone przez księży. Także twoje nowoczesne widzimisię nic tu nie znaczy. Msze w szkołach były od zawsze.
  • Odpowiedz