Wpis z mikrobloga

#zwiazki #patologia #ksiezniczka moja różowa bardzo dziwnie się zachowuje Otóż oboje jesteśmy po rozwodzie i jesteśmy ze sobą od kilku lat Ja rozwiodłem się z byłą żoną w ciągu trzech miesięcy ona ze swoim byłym mężem w ciągu 3 lat(jak widać pośpiechu nie było mimo że wspominalem że mi to przeszkadza..) w dniu gdy otrzymała sądowy rozwód jasno określiła że oczekuje pierścionka natomiast gdy wyszło na jaw że mi niekoniecznie się śpieszy do ponownej żeniaczki odbiło jej i od tego czasu to jestem prawie dwóch lat nie ma dnia żeby mi nie wypominała że powinien się oświadczyć że czeka na pierścionek i praktycznie nie ma tutaj żadnego miejsca do kompromisu lub dyskusji już nawet nie wspominam o tym że zawiodłam moje zaufanie wiele razy a także Okłamała mnie wielokrotnie Na co Jestem szczególnie wyczulony po poprzedniej żonie Oprócz tego ma pretensje że nie funduje wycieczek nie kupuję drogich prezentów i generalnie mam jakiekolwiek swoje życie czy zainteresowania... nie docenia też tego że wszystko co robię to robię dla naszej wspólnej przyszłości z czego ona chętnie korzysta (na przykład kupiłem dom za swoje ciężko zarobione pieniądze w którym mieszkamy razem oczywiście trochę się dokłada ale nijak ma się to do realnych ceny wynajmu takiego lokalu czy kosztów jego utrzymania) czy kilka innych innych mniejszych lub większych wysiłków z mojej strony chociażby znoszenia i ciągłych zmian nastroju, zawalania obowiązków i tak dalej... W generalnie nic się nie liczy tylko pierścionek i ślub, grozi odejściem.. Jeżeli na tym jej zależy to widac nie na mnie? Czy to już pora się rozstać Jak myślicie?
  • 98
W generalnie nic się nie liczy tylko pierścionek i ślub, grozi odejściem..

Okłamała mnie wielokrotnie

nie docenia też tego że wszystko co robię to robię dla naszej wspólnej przyszłości

znoszenia i ciągłych zmian nastroju, zawalania obowiązków


@thuia: coś mi się Kolego wydaje, że po tym jak się rozstałeś z żoną to niedługo po tym wskoczyłeś w identyczny, albo jeszcze gorszy związek. Bardzo często osłabiony jedną psycho facet staje się ofiarą jeszcze
@thuia: dziewczyna jest nieszczęśliwa. Ubzdurała sobie, że ślub wszystko zmieni. Ślub nic nie zmieni. Kiedy sobie to uświadomi, to zacznie niszczyć Ci życie, bo nic innego jako przyczynę (Ciebie) nie przyjdzie jej do głowy.
@thuia: Czytam tę twoją historię i nie mogę wyjść z podziwu jak ludzie sami sobie strzelają w kolana. Nie mogę wyjść z podziwu dlaczego ludzie tkwią w takich związkach jak twój.
@thuia ty to też niezły jesteś, jak to taki mało ważny papier to całe małżeństwo, to po co chciałeś żeby się rozwodziła? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Poza tym czemu jej jasno wcześniej nie powiedziałeś, że nie chcesz się ponownie hajtać? Tylko wyszło to na jaw dopiero po trzech latach?