Wpis z mikrobloga

#zwiazki #patologia #ksiezniczka moja różowa bardzo dziwnie się zachowuje Otóż oboje jesteśmy po rozwodzie i jesteśmy ze sobą od kilku lat Ja rozwiodłem się z byłą żoną w ciągu trzech miesięcy ona ze swoim byłym mężem w ciągu 3 lat(jak widać pośpiechu nie było mimo że wspominalem że mi to przeszkadza..) w dniu gdy otrzymała sądowy rozwód jasno określiła że oczekuje pierścionka natomiast gdy wyszło na jaw że mi niekoniecznie się śpieszy do ponownej żeniaczki odbiło jej i od tego czasu to jestem prawie dwóch lat nie ma dnia żeby mi nie wypominała że powinien się oświadczyć że czeka na pierścionek i praktycznie nie ma tutaj żadnego miejsca do kompromisu lub dyskusji już nawet nie wspominam o tym że zawiodłam moje zaufanie wiele razy a także Okłamała mnie wielokrotnie Na co Jestem szczególnie wyczulony po poprzedniej żonie Oprócz tego ma pretensje że nie funduje wycieczek nie kupuję drogich prezentów i generalnie mam jakiekolwiek swoje życie czy zainteresowania... nie docenia też tego że wszystko co robię to robię dla naszej wspólnej przyszłości z czego ona chętnie korzysta (na przykład kupiłem dom za swoje ciężko zarobione pieniądze w którym mieszkamy razem oczywiście trochę się dokłada ale nijak ma się to do realnych ceny wynajmu takiego lokalu czy kosztów jego utrzymania) czy kilka innych innych mniejszych lub większych wysiłków z mojej strony chociażby znoszenia i ciągłych zmian nastroju, zawalania obowiązków i tak dalej... W generalnie nic się nie liczy tylko pierścionek i ślub, grozi odejściem.. Jeżeli na tym jej zależy to widac nie na mnie? Czy to już pora się rozstać Jak myślicie?
  • 98
  • Odpowiedz
@v10110: sam się zaczynam zastanawiać Skąd się takie biorą moja to od dłuższego czasu lubi sobie wypić sporą dawkę alkoholu i wmawia mi że to przeze mnie bo nie dałem pierścionka Do tej pory
  • Odpowiedz
@thuia: Stary, ożeń się z nią i wszystko wróci do normy, znów będzie jak w bajce:
Będziecie mieć piękne wspomnienia z wesela i ona będzie się cieszyć pierścionkiem
Będzie się dokładać do budżetu w większych ilościach
Nie będzie Cię okłamywać
Zerwie toksyczne znajomości
Zacznie Cię doceniać
Wszędzie i wszystkim będzie Cię chwalić

To takie proste, wystarczy tylko iść do jubilera.

  • Odpowiedz