Wpis z mikrobloga

Wydaje mi się, że sprawę należy nagłośnić. Skatepark....na kostce brukowej. I cyk, 400 tysięcy. A szwagier Janusz ma firmę Poljanuszbrux i tak jakoś wyszło. Może ktoś zrobi znalezisko?

Link:
http://bo.katowice.eu/Projekty/Strony/Budowa-SKATE-PARKU-dla-mieszka%C5%84c%C3%B3w-po%C5%82udniowych-dzielnic-Katowic.aspx?fbclid=IwAR0cTiJwpnXJ9C7cLRGHBX3Gc-yQWxWtHb53Jt18LEy4VhNCIDqMkbtZI4c

#katowice #polska
krzysztoforek - Wydaje mi się, że sprawę należy nagłośnić. Skatepark....na kostce bru...

źródło: comment_5rcuOKBGqgi4CmljJJpfzDYHTauGqF5w.jpg

Pobierz
  • 142
@nama: bo nawet Ty do teraz nie wiedziałaś co to SPOT.
@push3k-pro:
tłumaczę projekt konsultowany a wykonawstwo to druga sprawa. Liczy się hajs. Jak liczy się hajs to wtedy robi to firma która na codzień stawia barierki... a nie firma specjalizująca się jak np. TECHRAMPS. - takie są zasady niestety przetargów.
Problem był bo nie było wizualizacji . Wiadomo na dzień dzisiejszy ,że ma być poprawiany... tyle wiem.
Pomijam fakt, że to jest projekt z Budżetu Obywatelskiego 2018, realizowany przez cały rok w ślimaczym tempie i będzie (albo i nie) oddany w sam raz na zimę. A na wiosnę będzie pewnie nadawał się do remontu bo teraz jest robiony na szybko, żeby przed mrozami zdążyć.

Ręce opadają.


@GoNzO_123: I tak to się wydaje - nie swoje pieniadze, na nie swoje potrzeby ;)
@krzysztoforek nie.. Ja tu już się uśmiecham przez łzy... Bo to co niektóre miasta odjaniepawlają to koniec świata. Przepraszam że tak to ujęłam, rzeczywiście mogło to źle zabrzmieć. W mojej poprzedniej gminie BO jest organizowany co roku i co roku są realizowane 2 wybrane projekty. Są one robione naprawdę dobrze. Ja nie wiem czemu inne miasta i gminy nie potrafią tego zrobić w taki sam - porządny sposób.
@krzysztoforek: Przecież to nie spełnia wymagań projektu. Miała być nawierzchnia BETONOWA lub Nawierzchnia jezdna. UM nie powinien za to zapłacić i nie powinien odebrać robót. Proponuje bezpośredni kontakt z projektantem mgr inż. arch. KAMIL CZERNY.

Nawierzchnia jezdna powinna być równa i trwała. Części mocujące nie powinny wystawać.
Jakiekolwiek możliwe różnice wysokości, wynikłe np. z nierówności ustawienia, nie powinny
przekraczać 1 mm
Szpary wynikające z różnicy poziomów powinny być zakryte. W przypadku
@GoNzO_123: ale to nie miał być skatepark tylko spot, nazwali to skatepark żeby ludzie tacy jak Ty (rodzice bombelków) zagłosowali bo będą myśleć, że ich dzieci będą miały zabawę. Połknąłeś zarzutkę a teraz młodzież ma to co chciała tylko musieli to inaczej nazwać. #!$%@? perfekcyjnie.