Wpis z mikrobloga

Wydaje mi się, że sprawę należy nagłośnić. Skatepark....na kostce brukowej. I cyk, 400 tysięcy. A szwagier Janusz ma firmę Poljanuszbrux i tak jakoś wyszło. Może ktoś zrobi znalezisko?

Link:
http://bo.katowice.eu/Projekty/Strony/Budowa-SKATE-PARKU-dla-mieszka%C5%84c%C3%B3w-po%C5%82udniowych-dzielnic-Katowic.aspx?fbclid=IwAR0cTiJwpnXJ9C7cLRGHBX3Gc-yQWxWtHb53Jt18LEy4VhNCIDqMkbtZI4c

#katowice #polska
Pobierz krzysztoforek - Wydaje mi się, że sprawę należy nagłośnić. Skatepark....na kostce bru...
źródło: comment_5rcuOKBGqgi4CmljJJpfzDYHTauGqF5w.jpg
  • 142
Mam niedaleko siebie duży i solidny skate park zrobiony 7 lat temu i do dziś jest w bardzo dobrym stanie mimo dużej popularności. Z ciekawości sprawdziłem jaki koszt - 4,4 mln zł

Za 10% tej kwoty zrobili po prostu gówniany placyk z kostki brukowej który będzie służył jako miejsce do siedzenia i picia, bo jeździć na desce/rolkach po tym nie da rady
@bartpl: No nieźle... jak ten skatepark nie spełnia założeń zawartych w dokumentacji projektowej to za pewne nie jest wykonany z treścią Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia stosowanych w przetargu na budowę skateparku, czyli zostały naruszone przepisy ustawy pzp, a Urząd Miasta w tym przypadku powinien dopilnować tego, aby wszystko zgadzało się co do joty. Nie wiem jakim cudem odebrali tę budowę xD
no nie jest to napisane, bo zwykły Kowalski nie zrozumiałby co to jest SPOT


@Morteno: Wydaje mi się, że uznawanie z góry "zwykłego Kowalskiego" za idiotę i kogoś niewartego douczenia jest beznadziejne.
W Projekcie może być napisane SkatePark, Skate Park a może Skate - Park.... dla zwykłego Kowalskiego nie ma to znaczenia, chodzi o to samo. Nadawanie jakiegoś specjalnego ukrytego znaczenia temu myślnikowi pomiędzy słowami jest po prostu śmieszne. Jeśli autor