Wpis z mikrobloga

#pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #tinder #p0lka #przegryw

Drodzy Mircy! Wpisy pokazują, że mnóstwo wśród Was ekspertów z doświadczeniem w randkowaniu, piszę więc z pytaniem. Pytanie w imieniu przyjaciółki, nazwijmy ją Bożena, która konta tu nie ma.

Niejednokrotnie żalicie się, jakie te p0lki straszne i w ogóle be, wymieniając ich liczne braki i niedostatki. Wyszczególniacie też dziesiątki własnych starań i zachowań, które jednak są niczym w oczach kobiet szukających jedynie bogatego/Chada/łobuza itp.

I tu pojawia się zagwozdka, gdyż Bożena wydaje się zaprzeczeniem wszystkich Waszych negatywnych opisów dziewczyn, a i tak szczęścia w poszukiwaniu partnera nie ma.

Bożena:
- jest ładna, obiektywnie patrząc. Nie jest jakimś szalonym 10/10, ale z pewnością może trafić do gustu, choć pewnie nie każdemu, jak to zwykle bywa;
- nie jest atencjuszką. Nie wymaga, by ją cały czas zabawiano, co więcej, często sama wychodzi z inicjatywą. Niejednokrotnie sama rozpoczyna rozmowę, i to bynajmniej nie od pustego 'hej';
- nie księżniczkuje;
- nie leci na pieniądze, a na randkach płaci za siebie;
- jest bardzo inteligentną i oczytaną dziewczyną, z którą można porozmawiać na wiele tematów;
- jest stabilna emocjonalnie i raczej rzadko ucieka w logikę różowych, a jeśli już, to jest tego świadoma i potrafi przyznać się do błędu;
- ma swoje zainteresowania, a nie tylko netflix/chill/spanie;
- chętnie wychodzi do ludzi. Jest przy tym dosyć tolerancyjna i otwarta na innych;
- nie jest zaborcza ani kontrolująca;
- ma poczucie humoru;
- nie jest niedotykalską cnotką, ale rozwiązła również nie.

Kto nam wyjaśni, o co cho?
Bożena szuka głównie przez tindera, bo przez znajomych / pracę / hobby poznaje niewiele nowych osób.
  • 162
Raczej bym powiedział, że obiektywnie oceniam to jak wygląda sytuacja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Naprawdę w przypadku facetów to nie wygląda dobrze.


@Zelber: Aha, czyli argument "bo tak". No, to Ci dodaje wiarygodności...

W klubie ostatni raz byłem 5? lat temu xD Nie korzystam z tego typu przybytków ( ͡° ͜ʖ ͡°)


To gdzie to powodzenie masz? Podchodzą do Ciebie na mieście nieznajome
@Mroczny_Piskacz: no spoko i tu właśnie pojawia się problem. Większość lasek z tego co zauważyłem tylko odpowiada, a tutaj czasem trzeba się też wychylić. Przydałby się zadawać jak najwięcej pytań, a większość lasek tylko odpisuję i nie da się pociągać rozmowy. Jak mi dziewczyna odpowie na pytanie jak leci - dobrze. To jak ja mam z nią kontynuować rozmowę? To może błahy przykład, ale chodziło mi bardziej o sens
@nowywinternetach: inteligentny, pewny siebie, z poczuciem humoru, pracujący i umiejący pisać po polsku bez błędów w co drugim wyrazie. Do tego zadbany i porządnie ubrany. Myślę, że koleżanka autorki postu oferuje te cechy, ale niestety zostały jej resztki z puli mężczyzn, bo ci fajni dawno zajęci.
... ale jak nie marudzą, a wymagania mają zdroworozsądkowe, to i tak nikt ich nie chce.


@Mroczny_Piskacz: Brednie, patrz ilu tu chętnych. A to malutki skrawek zainteresowania, bo na portalach ma tego dużo więcej.

A potem powstają książki typu Mężczyźni wolą zołzy


Trzeba wiedzieć czym jest ta zołza, to nie jest ktoś toksyczny i złośliwy, a ktoś pewny siebie, asertywny.

bo normalne fajne laski nikogo nie mogą znaleźć i zaczynają wątpić
inteligentny


@LilyOfTheValley: Po czym oceniasz ten intelekt? Stworzonych wynalazkach? Wysokich zarobkach? Jakie są wskaźniki IQ?

pewny siebie


Jak się objawia?

z poczuciem humoru


Wystarczy mieć wspólne, ale wątpie, że brakuje takich. To wśród kobiet jest więcej takich co nie mają go i to jest zbadane. Zresztą by wybadać poczucie humoru trzeba się dobrze poznać, a często następuje rozpad na wcześniejszym etapie zapoznania.

umiejący pisać po polsku bez błędów w co drugim
@nowywinternetach

Aha, czyli argument "bo tak". No, to Ci dodaje wiarygodności...

Zobacz jak wygląda większość facetów po 25-30 roku życia. Żadnej aktywności fizycznej, żadnych zainteresowań, żadnych planów, żadnych marzeń. Tylko powolna wegetacja i transformacja w Janusza.

To gdzie to powodzenie masz? Podchodzą do Ciebie na mieście nieznajome i pytają kiedy seks, bo jesteś taki hot?

Tak, miałem sytuacje, że mnie obce laski zagadywały w miejscach publicznych ( ͡° ͜ʖ ͡
@Zelber: Ja niczego nie muszę "zobaczyć", tylko TY udowodnić to co piszesz. Nie potrafisz tego zrobić, tylko wykręcasz kota ogonem i próbujesz mnie obrazić do tego.

A co do oceny mnie, np jako desperata tylko dlatego, że powiedziałem, że sprawdzę sobie ten "ideał" to skomentuję tak - widzisz gówniane cechy nawet tam gdzie ich nie ma, więc nie dodaje ci to obiektywizmu.

Ogólnie zachowujesz się jak 10 latek w rozmowie i
@KrzLis: Zdjęcia? Och, Ty huncwocie!
To są częściowo moje spostrzeżenia, a częściowo jej zdanie. Dziewczyna wie, że jest wartościową osobą i tyle, po co być na siłę skromną? Nie ma jednak wybujałego ego.
Mężczyźni, z którymi była, dużą część tych zalet mogliby potwierdzić. Te związki rozleciały się w zasadzie z ich winy, co też skłoniło Bożenkę do pracy nad sobą, żeby szukać facetów innego pokroju i wyjść poza schemat.
Samowystarczalna w
@PeterFile: Nie jest #!$%@? i daleko jej do tego. Ale może masz inną definicję #!$%@?, weź rozwiń? Może tu się jakiś kruczek chowa.
I czy Ty pytasz, czy ja byłam obecna na jej randce? XD ofc nie. Ale tak, spotkałam się kiedyś z nią i typem, z którym była od jakichś 3 miesięcy, i wszystko spoko. Żadnego #!$%@?, normalna Bożenka.
Mieszkamy daleko od siebie, więc nie mam wielu okazji, żeby poznawać