Wpis z mikrobloga

Znalazlem nowe hobby - trollowanie polskich kierowcow PRZEPISOWĄ jazdą XD mordka sie usmiecha jak sebixy nie moga wyprzedzic a musza jechac za mną z maksymalną dozwoloną prędkością xD A gdy ktos siedzi na zderzaku to delikatnie zwalniamy o 5kmh :3 Chyba zaczne krecic jakieś vlogi z najlepszymi akcjami, bo dzis juz dwoch mi mrugalo zebonami po plecach XD
#polskiedrogi
  • 106
@wykopsowa tu nie chodzi o wkurzanie, ja np. jako pieszy czulbym sie o wiele bezpieczniej przechodzac przez pasy gdyby kierowcy jezdzili przepisowo. Tak to nieraz sie przestraszylem jak ide przez przejscie bo jakis mily kierowca sie zatrzymal a tu nagle zza zakretu wyjezdza seba na full speedzie i musze odskoczyc.
Po cos wkoncu sa te ograniczenia a Polska i tak ma jedne z wyzszych limitow w europie
@wykopsowa tu nie chodzi o wkurzanie, ja np. jako pieszy czulbym sie o wiele bezpieczniej przechodzac przez pasy gdyby kierowcy jezdzili przepisowo. Tak to nieraz sie przestraszylem jak ide przez przejscie bo jakis mily kierowca sie zatrzymal a tu nagle zza zakretu wyjezdza seba na full speedzie i musze odskoczyc.

Po cos wkoncu sa te ograniczenia a Polska i tak ma jedne z wyzszych limitow w europie


@tg1310: Myślę że nawet