Wpis z mikrobloga

Znalazlem nowe hobby - trollowanie polskich kierowcow PRZEPISOWĄ jazdą XD mordka sie usmiecha jak sebixy nie moga wyprzedzic a musza jechac za mną z maksymalną dozwoloną prędkością xD A gdy ktos siedzi na zderzaku to delikatnie zwalniamy o 5kmh :3 Chyba zaczne krecic jakieś vlogi z najlepszymi akcjami, bo dzis juz dwoch mi mrugalo zebonami po plecach XD
#polskiedrogi
  • 106
W państwie nie da się normalnie jeździć, jeżdżąc zgodnie z przepisami stwarza się większe zagrożenie na drodze przez debili którzy ciągle chcą Cię wyprzedzić, #!$%@?.


@kurde-moje-pole: to oni stwarzają zagrożenie, nie ty.

Ja też jeżdżę, a przynajmniej staram się jeździć przepisowo. Raz, że daje mi to lepszy komfort jazdy, mniej stresu, mniej zużytego paliwa, ale przede wszystkim bezpieczeństwo i większy czas na reakcję co, nie da się ukryć, nie raz już
kierowcow PRZEPISOWĄ jazdą X


@hadesPL: @bsl: w połowie przypadków ograniczenia są bezsensownie zaniżone i spokojnie można bezpiecznie jechać o 10, a w niektórych miejscach o 20 km/h więcej. W drugiej połowie oczywiście warto jechać te 50/70/90.

Żeby nie było, nie wyprzedzam jadących przepisowo ani nie poganiam nikogo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@terwer358: nie doszło bo byłem czujny i przyhamowałem, ale kurna człowieku ja jadąc przepisowo nie czuję się bezpiecznie. A na tym moście już niedawno nauczyłem się jakie jest ograniczenie. 100 PLN mnie to kosztowało ;)
@tg1310:

Po cos wkoncu sa te ograniczenia a Polska i tak ma jedne z wyzszych limitow w europie

No. 140 na autostradzie. Wszyscy zginiemy...

Do tego na papierze możemy mieć nawet i 200 na drodze szutrowej - co z tego, skoro standardem są celowo zaniżane ograniczenia na znakach, pasy co 20 metrów i próg zwalniający przy każdym domu mniejszych ulicach.

Przesadzam?

To sprawdź Nad Skarpą w Waw. Albo Tymienieckiego w
Pobierz Dutch - @tg1310: 
Po cos wkoncu sa te ograniczenia a Polska i tak ma jedne z wyzszych...
źródło: comment_yc3tw9GXGFXkO5mjJSe9nxveeMkvEisJ.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lukaszlukaszkk: nawet nie chodzi że zaniżone. Czasem znaki są poprosi z dupy. O dziwo w Polsce jeżdżę nieco wolniej niż w takim samym terenie w Niemczech.
W Niemczech 50 miasto no chyba że znaki mówią inaczej potem 100 poza terenem zabudowanym ( miastem ) i autobana.