Wpis z mikrobloga

Znalazlem nowe hobby - trollowanie polskich kierowcow PRZEPISOWĄ jazdą XD mordka sie usmiecha jak sebixy nie moga wyprzedzic a musza jechac za mną z maksymalną dozwoloną prędkością xD A gdy ktos siedzi na zderzaku to delikatnie zwalniamy o 5kmh :3 Chyba zaczne krecic jakieś vlogi z najlepszymi akcjami, bo dzis juz dwoch mi mrugalo zebonami po plecach XD
#polskiedrogi
  • 106
@wykopsowa: A wiesz że to jest niezgodne z przepisami jeśli masz ograniczenie 90? Wiesz że to jest egoizm? Z punktu widzenia ruchu drogowego i ekonomi niekorzystne. No i na końcu 0jciec co mu palma od bombelka odbija? Ciekawe jak sie będziesz z bombelkiem śpieszył do lekarza a ktoś przed Tobą na 90tce pojedzie 65 bo "tak mu pasi" (w du%ie mam czy wiezie bombelka czy jajka) i będziesz spóźniony 15 min
A wiesz że to jest niezgodne z przepisami jeśli masz ograniczenie 90?


@Codziennie_cos_nowego: Nieprawda, jest to zgodne z przepisami.

Z punktu widzenia ruchu drogowego i ekonomi niekorzystne

Kolejna nieprawda. Spalanie miałem jak w bajce niskie.

No i na końcu 0jciec co mu palma od bombelka odbija?

Też pudło.

Ciekawe jak sie będziesz z bombelkiem śpieszył do lekarza a ktoś przed Tobą na 90tce pojedzie 65 bo "tak mu pasi" (w du%ie
A wiesz że to jest niezgodne z przepisami jeśli masz ograniczenie 90?

@Codziennie_cos_nowego: Nieprawda, jest to zgodne z przepisami


@wykopsowa: A ja twierdze że nie jest. I PoRD też twierdzi że nie, niestety trudno to udowodnić.

Kolejna nieprawda. Spalanie miałem jak w bajce niskie.


@wykopsowa: Ale to ogół nie obchodzi Twoje spalanie tylko OGOŁU. Gdyby wszyscy jeździli jak Ty to niestety ale Twoje spalanie by skoczyło w góre? Z