Wpis z mikrobloga

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #tinder

Jestem różowym paskiem, lvl.26. Po studiach, mam całkiem dobra prace, zainteresowania(nie, nie netflix i wino, wina nie pije, a netflixa nie mam). Zaczela mi jednak doskwierać samotność, wiec założyłam tindera. Ale do rzeczy. Stawiam jasno zasady, nie chce nikogo, kto jest w związku/żonaty. I tutaj moje pytanie brzmi: czy ja mam jakieś średniowieczne poglądy? Ja wiem, ze zdrady się zdarzają z różnych przyczyn, wiem ze faceci seksu potrzebują. Ale kilka razy zostałam wręcz wyśmiana za to, ze odmówiłam randki żonatemu facetowi. Usłyszałam, ze
-pewnie ślepo wierze w KK(nie chodzę)
-nie wiem nic o życiu
-co mnie obchodzi czyjaś żona, to jej problem
-zdradzone kobiety odchodzące od mężów to frajerki bo są dużo większe tragedie niż zdrada
I więcej takich. W tym momencie się zaczęłam zastanawiać: najeżdżacie na p0lki, ze zdradzają, a jeśli facet robi to samo, to już jest ok? Ja jestem „czysta”, do zdrady mnie nie ciągnęło, kręci mnie seks z jedna osoba, a nie całym stadem, chociaż seks bardzo lubię. Czasem czytam wykop i łapie się za głowę, jak widzę jakie są kobiety, ale teraz założyłam tindera i wyglada na to, ze faceci są tacy sami. Wykopki mogą wylewać swoje zale to ja tez chce znać Wasza opinie na ten temat: czemu kobieta mająca swoje zasady jest tak często wyśmiewana? Wiem, ze to wykop i to prędzej mnie zjedziecie xD ale chętnie poczytam
  • 99
@nowywinternetach: Niestety, ciężko kogoś poznać, bo mało wychodzę, znajomi maja już swoje życie a ja chce trochę wrócić do ludzi. Moje zainteresowania nie wymagają ludzi do ich realizacji wiec mało osób poznaje przy takiej okazji.:) znam wiele fajnych par z tindera i badoo także postanowiłam spróbować
@nelas: To ciężka sprawa, ja bym choć fora internetowe polecił, niżeli takie portale, bo one rządzą się swoimi prawami, a te prawa nie są satysfakcjonujące dla większości. No chyba że obniżyłabyś wymagania, niż ma reszta kobiet, to na pewno spotkałabyś kogoś w porządku. Ale w tym problem, że tacy są dawani w lewo.
A, jeszcze co do komentarza, ze jestem stara:D Dbam o siebie jak mogę, uprawiam sport, jestem szczupła, ubieram się fakt, może trochę inaczej niż jest teraz modne bo głównie szpilki/obcasy plus sukienki i spódnice, ale nie jest to styl zakonnicy. I myśle, ze na te 26 nie wyglądam :)
Stawiam jasno zasady, nie chce nikogo, kto jest w związku/żonaty. I tutaj moje pytanie brzmi: czy ja mam jakieś średniowieczne poglądy?


Nie

a jeśli facet robi to samo, to już jest ok?


Też nie

Ja jestem „czysta”, do zdrady mnie nie ciągnęło, kręci mnie seks z jedna osoba, a nie całym stadem, chociaż seks bardzo lubię.


Bardzo fajne podejście, niestety u kobiet coraz rzadsze.

@nelas:
Ale zastanawia mnie jedna rzecz: narzekacie, ze dziewczyny Was nie wybierają a sami celujecie w same piękności, to jak to w końcu jest?
@Aik-: Po prostu czasem widzę komentarze, gdzie na zdjeciu jest całkiem ladna, szczupła laska a dostaje się jej, ze jest brzydka i gruba. Ok, każdy może mieć inny gust ale czasem to skrajności
Dla mnie ważne w charakterze są przede wszystkim empatia, ciepło i szacunek. Bardzo nie lubię cwaniactwa czy przerośniętego ego, jak również taniego lansu na instagramie.
@nelas:

o prostu czasem widzę komentarze, gdzie na zdjeciu jest całkiem ladna, szczupła laska a dostaje się jej, ze jest brzydka i gruba. Ok, każdy może mieć inny gust ale czasem to skrajności


To co się tu pisze, a co się robi gdy realnie chce się poznać to mała różnica.

Miej też na uwadze, że mężczyźni stali się krytykanccy za to że sami byli odrzucani i krytykowani za wszystko.