Wpis z mikrobloga

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #tinder

Jestem różowym paskiem, lvl.26. Po studiach, mam całkiem dobra prace, zainteresowania(nie, nie netflix i wino, wina nie pije, a netflixa nie mam). Zaczela mi jednak doskwierać samotność, wiec założyłam tindera. Ale do rzeczy. Stawiam jasno zasady, nie chce nikogo, kto jest w związku/żonaty. I tutaj moje pytanie brzmi: czy ja mam jakieś średniowieczne poglądy? Ja wiem, ze zdrady się zdarzają z różnych przyczyn, wiem ze faceci seksu potrzebują. Ale kilka razy zostałam wręcz wyśmiana za to, ze odmówiłam randki żonatemu facetowi. Usłyszałam, ze
-pewnie ślepo wierze w KK(nie chodzę)
-nie wiem nic o życiu
-co mnie obchodzi czyjaś żona, to jej problem
-zdradzone kobiety odchodzące od mężów to frajerki bo są dużo większe tragedie niż zdrada
I więcej takich. W tym momencie się zaczęłam zastanawiać: najeżdżacie na p0lki, ze zdradzają, a jeśli facet robi to samo, to już jest ok? Ja jestem „czysta”, do zdrady mnie nie ciągnęło, kręci mnie seks z jedna osoba, a nie całym stadem, chociaż seks bardzo lubię. Czasem czytam wykop i łapie się za głowę, jak widzę jakie są kobiety, ale teraz założyłam tindera i wyglada na to, ze faceci są tacy sami. Wykopki mogą wylewać swoje zale to ja tez chce znać Wasza opinie na ten temat: czemu kobieta mająca swoje zasady jest tak często wyśmiewana? Wiem, ze to wykop i to prędzej mnie zjedziecie xD ale chętnie poczytam
  • 99
  • Odpowiedz
@Artoth: Rozmawiało się dobrze, ale też dość szybko zaproponowałem spotkanie, bo na żywo gada mi się dużo lepiej niż przez internet.
  • Odpowiedz
@nelas:

I więcej takich. W tym momencie się zaczęłam zastanawiać: najeżdżacie na p0lki, ze zdradzają, a jeśli facet robi to samo, to już jest ok?


Nie, nie jest okej, to działa w obie strony.

ale teraz założyłam tindera i wyglada na to, ze faceci są tacy sami.


Tinder sprawia, że inni ludzie to "te typy z internetu". Dlatego różowe nie traktują poważnie niebieskich, którzy nie są chadami, a niebeiscy nie boją
  • Odpowiedz
moje koleżanki z nadwaga maja powodzenie praktycznie zerowe


@nelas: Na portalach randkowych? Bzdura. Ja znam takie panienki to mają tonę adoratorów, tylko też każdego odrzucają. Albo muszą być bardzo grube a nie jakaś tam "nadwaga". Dlaczego się nie wezmą za siebie? Kobieta ma zdecydowanie łatwiej sobie kogoś upolować. Żeby facet miał za zadanie tylko schudnąć by dostać w mig 50 par to by to zrobił, ale z nami to tak nie
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: jasne, tylko jakoś wszyscy pomijają jednej aspekt, ma znacznie łatwiej upolować KOGOKOLWIEK co nie oznacza kogoś ciekawego/wartościowego. Rozumiem, ze dla kogoś, kto ma problemy znaleźć cokolwiek wydaje się to świetna opcja, ale koniec końców i tak każdy ma swój typ i preferencje
  • Odpowiedz
@Artoth: Daj spokój. Mieć 50 par i nie móc wybrać z 50, a mieć 3 na rok i nie móc wybrać to różnica. Jak się ma takie wymagania to nic dziwnego, że wszyscy nieciekawi i niezadowolenie. Trochę dać szansy, trochę coś wnieść od siebie, zainspirować, a nie tylko wymagać.
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: ja wszystko rozumiem, ale jak ktoś szuka kogoś wartościowego to na Tinderze naprawdę trzeba trochę poprzesiewac ;) a czemu się w ogóle spotykacie z księżniczkami to nie mam pojęcia, przecież dość łatwo je odrzucić już na etapie czatu, a często i po samym opisie można dać w lewo :D
  • Odpowiedz
@nelas: kurcze ale ty się w tym poście tłumaczysz ze wszystkiego jakby cokolwiek co napisałaś było złe. Ale to chyba właśnie kwestia pisania na wykopie gdzie z racji bycia kobietą zostanie ci wmówione że jesteś księżniczką i szukasz chada na jedną noc xD Wykop jest zdominowany przez mizoginów którzy mszczą się za to że kobiety nigdy za rękę nie trzymali i mają urojenia i wypisują zarzutki na tagu #przegryw a ty
  • Odpowiedz
@nelas: Powiem Ci tak. Mam kumpla co jest ze swoim rozowym +10 lat.
Rozowy byl normalny z wygladu i z charakteru. Dzis rozowy jest 3x wiekszy niz moj kumpel. Do tego ucina mu kontakty z kumplami z ktorymi zna sie od lat.
Drze morde robi o wszystko problemy, a jak przyniosl do domu 200zl za malo wyplaty to skonczylo sie na awanturze, dostal po gebie, a rozowy zadzwonil na policje o
  • Odpowiedz
@nelas: dobrze, ze masz swoje zasady i wymagania. Nie przejmuj sie opinią innych i nie staraj sie nikomu podporzadkować. Żeby znaleźć kogoś wartościowego na tego typu portalach trzeba uzbroić się w cierpliwość, robić dobry przesiew i mieć 'twardy tyłek'. Nic na siłę...
  • Odpowiedz
I yyy koleś z tego zdjęcia mi się nie podoba


@nelas: no prosze, tak jak myślałem ta jedna i wyjątkowa. Hahahah typy tu mają racje, was by ogniem przypalać i prętem rozgrzanym do czerwoności i by kłamstwa i wypieranie się było.

A na tinderze i na badoo i wszędzie trzeba być cierpliwym a Twoje poglądy są ok. Zakładając że napisałaś prawde bo teraz 16latki mają już trójkąty za sobą xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nelas: też jestem po prawie 10 letnim związku, też chce "wrócić do ludzi" i właśnie zjawisko które opisujesz jest głównym powodem który odrzuca mnie od tindera.
  • Odpowiedz
@nelas: tak sobie obserwuję od jakiegoś czasu wykopka, szczególnie tag tinder z racji braku posiadania aktualnie na stałe rózowego a że jestem w melanżu trzeci dzień to aż się zalogowałem, żeby podzielić się pijackimi myślami :P Więc nelas jesteś spoko dupera z głowy i niestety tak to wygląda dziś, że ludzie się zdradzają nie przywiązują i traktują się powierzchownie, jednym słowem są #!$%@? a ludzi uczuciowych się traktuje jak upośledzonych. Sam
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: za tego memika zawsze plus ( ͡° ͜ʖ ͡°) zresztą też fajnie by było jakby napisała co rozumie przez normlanego bo ja już wiele wele razy spotkałem sie z tym, że ten normalny to wygląd jak z tego fanpejdża brzydcy faceci, kierownicze stanowisko w korpo za chociaz te 10k netto, kilkuletnia fura i mieszkanie blisko centrum miasta wojewódzkiego. Przecież to nie jeste żaden chad bogacz! (
  • Odpowiedz