Wpis z mikrobloga

Tak się złożyło, że od miesiąca użytkuję iPhone 8. Czysty przypadek, wcale nie chciałem mieć „jabłka”, ale znajomy sprzedawał w dobrej cenie, a ja akurat szukałem telefonu. Pomyślałem, że warto spróbować, cały czas czytam dyskusje na temat produktów Apple więc to świetna okazja do wyrobienia sobie zdania. No a wnioski mam następujące. #!$%@?. Przecież ten cały iOS nawet nie ma podjazdu do androida. To wszystko jest tak nieintuicyjne, tak utrudnione jakby na każdym kroku chcieli Cię w*urwić. Nawet ikonek nie można sobie porozrzucać po ekranie, bo nie i #!$%@?. Ale to akurat najmniejszy problem. Przestałem wierzyć w to, że ktoś może kupować to w innym celu niż „szpan”. I wcale nie chodzi mi o cenę, a o to że android jest mega przyjazny, łatwy i intuicyjny. Właśnie byłem w podróży pociągiem, rozładował mi się telefon więc pomyślałem, że podłączę ładowarkę i słuchawki. No, już #!$%@?. Jedno wejście na to i na to, zapomniałem. Dobrze, że miałem chociaż przejściówkę to sobie później mogłem posłuchać muzyki. Średniowiecze. #apple #iphone #iphone8 #android #smartfon #telefony #technologia
  • 202
  • Odpowiedz
@Van_Zavi: ja kupiłem w tamtym roku 8plus i to było moje pierwsze japko. Dla mnie od początku ten telefon był mocno intuicyjny, dosyć szybko przekonałem się do niego po kilku androidach. Telefon ponad dwa lata i śmiga jak szalony, co dziwne bateria tez wytrzymuje mi cały dzień, jak X stanieje jeszcze trochę to na bank się przerzucę. Do androida raczej nie wrócę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@Van_Zavi: proszę, głos rozsądku, sobotni poranek to pewnie miszcze i fani marki siedzą i odsypiają, a nie lurkują, to i słabych odpowiedzi nie ma.
Żeby w 2020 nie było wyjścia 3.5 na słuchawki to jest jakieś nieporozumienie, to jest totalnie bez sensu wg mnie, jak masz dobre słuchawki na bt (typu sennheiser, Creative, denon), to znowu jest problem, żeby telefon to uciągnął, bo często mają za dużą impedancję. A słuchanie na
  • Odpowiedz
@Van_Zavi: Mam macOs Catalina w formie hackintosha i stwierdzam że to tylko wykastrowany linux. Jeśli ktoś kupuje maca za duże pieniądze ze średnimi podzespołami ze względu na system operacyjny, to mam dla niego złą wiadomość. Można mieć o wiele lepszy system za darmo, a za komputer zapłacić 10x mniej.
  • Odpowiedz
@Van_Zavi: Jak ja wezmę do ręki różowego telefon z andkiem to mam o nim takie same zdanie jak Ty o Apple. Nie umiem się nim posługiwać. Jest nieintuicyjne. 3 przyciski? Na co to komu?
  • Odpowiedz
@Brejwik: spoko, szanuje Twoje zdanie, natomiast nie rozumiem takich słów i podejścia, że "samsung to szajs dla biedoty". Na jakiej podstawie twierdzisz, że samsungi są dla biedoty? Mój wpis nie dotyczył cen ani wartości rynkowych więc chyba sam pokazujesz swój kompleks.
  • Odpowiedz
@Van_Zavi: zawsze tak jest po przesiadce na inny system. Pamiętam przesiadkę z Samsunga Windowsowego na Samsunga S2 z Andkiem, myślałem ze uj mnie strzeli zanim go skonfigurowałem pod swoje potrzeby. Później to samo przezywałem po zmianie na iPhona 6... Po dwóch latach wpadł znowu Samsung, tym razem S8 i było by wszystko ok gdyby nie słaba jakość wykonania (po roku pękł wyświetlacz- bez upadku a chwile później wysiadł głośnik) no i
  • Odpowiedz