Wpis z mikrobloga

To nie jest clue #antynatalizm , ale zawsze warto przypomnieć. Może wam się nie spodobać, może wam zrujnować życie. Nuda w życiu i brak widzenia jego sensu nie jest powodem żeby nadać sobie sens nową zabawkę. Plus według badań im inteligentniejszy człowiek tym bardziej nie może wytrzymać z gaworzącym dzieckiem czy nawet przedszkolakom przez dłuższy czas. Czasami nawet kocha jak DNA każe, ale zbyt długa zabawa nie może sprawiać mu przyjemności i ma słabszą więź z dzieckiem. Więc jak jesteście w stanie pomyśleć to to zróbcie. Tylko #childfree #dzieci
M.....D - To nie jest clue #antynatalizm , ale zawsze warto przypomnieć. Może wam się...

źródło: comment_1584001805qnPyKabnpGagUC7uhNzAiU.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
@safuka

Co nazywasz bredniami?
Kobiety wyznają, że żałują macierzyństwa, bo nie tak je sobie wyobrażały. Bo nie spodziewały się, że ich dziecko urodzi się chore. Bo nie akceptują swojego ciała po ciąży. Chyba, że chodzi o generalizowanie, to dodam "wielu ludzi", zamiast "ludzie".
  • Odpowiedz
"this is a real mothergood"

To są brednie. Prawdziwe macierzyństwo to owszem - ciężka praca ale też spełnienie, satysfakcja, miłość radość i duma a często sens życia w tym smutnym jak #!$%@? świecie :)
Musiałeś być nieźlie pokaleczony skoro uważasz inaczej.
  • Odpowiedz
@kruszon_: Hej - nieszczęścia się zdarzają. Dotyczy to każdej dziedziny życia, nie tylko macierzyństwa. Wypadki chodzą po ludziach - każdy z nas może dostać raka albo inne gówno - będziesz nieszczęśliwy bez względu czy masz dziecko czy nie.
  • Odpowiedz
@safuka

a często sens życia w tym smutnym jak #!$%@? świecie


Zróbmy sobie dzieciaka, żeby też mógł doświadczyć życia na tym smutnym jak #!$%@? świecie.

Wypadki chodzą po ludziach - każdy z nas może dostać raka albo inne gówno


Dokładnie, dlatego nie twórzmy nowego życia.

będziesz nieszczęśliwy bez względu czy masz dziecko czy nie


Z tego powodu chcesz unieszczęśliwić jeszcze dziecko?
  • Odpowiedz
@kruszon_: no pięknie powyciągałeś wszystko z kontekstu XD...

Mam wrażenie że obydwaj kierujemy się własnymi doświadczeniami - moje są wspaniałe, Twoje przypuszczam były gówniane przykro mi... No cóż - niech każdy zostanie przy swoim zdaniu.
  • Odpowiedz