Wpis z mikrobloga

@hansschrodinger Tylko zooplus.pl najlepsze promocje, tani żwirek, szybko wysyłają i szybko dochodzi. Od lat kupują jedzenie dla kota tylko tam. Jak chcesz wyślę Ci jakiś link na 10% czy coś. Co do jedzonka to generalnie suche powinno być tylko jako smakołyk więc ja np kupuje drogie a daje kotu kilka chrupek dziennie jako nagrodę czy coś. Wpisz "dobra karma dla kota grupa koty" w Google i powinna być taka niebieska tabelka z
@dr_Batman: kupie u weta najpierw i zobacze czy bedzie jadł tego maca :). drogie sie wydaje na tej stronie plus 15 zł kurier.

>Wpisz "dobra karma dla kota grupa koty" w Google i powinna być taka niebieska tabelka z podziałem na złe, średnie, uzupełniające i dobre.


nic mi sie nie wyświetla
@LewCyzud: Ci jak karmę rozkminiają. Mój kot wpieprza wszystko, nawet tę 6zł za 500g z Dino, potem 1/4 paczki pikantnych Chipsów, popije mlekiem, idzie się wysrać, wracając do domu ogarnie sobie wróbla. 16 lat nie chorował, u weterynarza był w 7 miesiącu podczas sterylizacji. Kot wpieprzy wszystko xD. Chociaż fakt, ten Whiskas to był dobry, ale może 15 lat temu.
@werbalny: siadają im nerki od niej. Zasada jest taka, że jak nie masz rasowego, które z reguły są bardziej podatne na choroby, chorego, seniora, ciężarnej czy alergika to nie podajesz suchej wcale. Jak masz zdrowego kundlowego kitku to raz na jakiś czas można wsypać w michę. Chodzi o to, żeby sucha nie stanowiła podstawy żywienia kota. Lepiej już wtedy puścić takiego do ogrodu i niech myszy i ptaki wpierdziela.
Koty pod