Wpis z mikrobloga

@Berezowski nie ma bata, jak wymieszam to zjedzą co do ziarenka stara a nowej nie tkną. Mój by prędzej zdechł z głodu niż tknął Feringe. Tylko Purina. O dziwnego suchego Whiskasa nie zjedzą ale mokrego już tak.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kieta: wszystkie weterynaryjne karmy to pic na wodę, fotomontaż. Poza tym weterynarze mają podpisane umowy z procentami i wciskają często Royala, który jest strasznie drogi w stosunku do jakości
  • Odpowiedz
@halucyna: nie żebym popierał te gówniane karmy, ale to zestawienie to beznadziejna manipulacja. Ceny lepszych wzięte z pakietów 12x800 albo 12x400, a przy gorszych to cena pojedynczej puszki. Do tego przy jednej dawka dzienna 135 g, a przy innej 457 g i żadnego wyjaśnienia.
  • Odpowiedz
@halucyna: tak jak mówiłem, nie mam zastrzeżeń do karm, zbożowych bym nie kupował nawet gdyby były 10x tańsze, po prostu sposób przedstawienia mi się nie podoba. Zamiast udawać, że w porównaniu dobra karma wychodzi taniej (bo nie wychodzi), już lepiej byłoby przedstawić fakty, tzn. jest trochę droższa, ale warto z wielu innych powodów (których nie chce mi się wymieniać, ciebie nie muszę przekonywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
  • Odpowiedz
Ci jak karmę rozkminiają. Mój kot wpieprza wszystko, nawet tę 6zł za 500g z Dino, potem 1/4 paczki pikantnych Chipsów, popije mlekiem, idzie się wysrać, wracając do domu ogarnie sobie wróbla.


@Nooser: łap plusa, też mnie Ci kociarze bawią xD

Mój kot co prawda wróbli nie je, bo mieszkamy w bloku, ale tak samo - je raz lepsze raz gorsze karmy i od 8 lat ma się świetnie i ani razu
  • Odpowiedz
pierwsze słyszę ze koty nie powinny jeść dużo suchej karmy. Mój kot też pierwsze słyszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Fallriv: Pytałem swojego to mnie wyśmiał i kazał sobie dołożyć. Suche zawsze ma nałożone, bierze sobie kiedy chce, nic mu nie wydzielam. Trzyma się dobrze, przeżył wszystkie koty na ulicy.
  • Odpowiedz
@RETROWIRUS: @LewCyzud:
Przeciez i tak lepszy Royal Canin (tak wiem, nie powinno sie zbozowek, bla bla) czy Miamor kosztuje tyle samo mniej, po co takie gowno?
Lub filet z kurczaka w sporej liczbie, ktory mozna mrozic i bedzie i dla Ciebie i dla kota...

Ja zakladam, ze bait no ale kaman...
  • Odpowiedz