Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zdałem sobie sprawę jak śmieszne jest apelowanie do młodych żeby zostali w domu dla bezpieczeństwa „seniorów” skoro owi seniorzy sami łażą gdzie się tylko da i śmieją się każdemu w ryj. Dzisiaj 80% seniorskich wizyt w aptece to były bzdety typu Nailner, Skrzypovita, senesik sypany, Sylimarol, szampony etc. Nie wspomnę już o komentowaniu środków ostrożności w postaci szyb, wchodzenia pojedynczo czy tez zachowywania odstępu. Nikt młody tego nie komentował, natomiast pierwsze do narzekania były osoby z grupy ryzyka.

#farmacja #koronawirus #apteka
  • 81
@wysuszony byłem dzisiaj na szybko w markecie żeby uzupełnić produkty pierwszej potrzeby i spożywkę. Ja już z listą i planem jak szybko przejść po sklepie żeby się nie plątać i do kasy samoobsługowej. Oczywiście godzina też wybrana taka żeby nie było dużo ludzi. Było kilka młodych osób i też widziałem, że się nie ociągały, 2 dziewczyny miały maseczki. Kasjerki pouczały o zachowaniu odstępów. Większość osób w sklepie to stare #!$%@?, które sobie
@wysuszony: Im trzeba za każdym razem uświadamiać - wychodzę z auta, zakładam maseczke na ryj, a jakaś pani starsza mówi że po co to i po co panikuję.
To jej powiedziałem, że ja to tam ja, lvl 25 spokojnie sobie poradzi, ale jej włożą rurę w gardło

i jeszcze uśpią jak psa, żeby pani nie walczyła z maszyną.
i dopiero teraz coś tam zazgrzytało, bo się odczepiła...