Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zdałem sobie sprawę jak śmieszne jest apelowanie do młodych żeby zostali w domu dla bezpieczeństwa „seniorów” skoro owi seniorzy sami łażą gdzie się tylko da i śmieją się każdemu w ryj. Dzisiaj 80% seniorskich wizyt w aptece to były bzdety typu Nailner, Skrzypovita, senesik sypany, Sylimarol, szampony etc. Nie wspomnę już o komentowaniu środków ostrożności w postaci szyb, wchodzenia pojedynczo czy tez zachowywania odstępu. Nikt młody tego nie komentował, natomiast pierwsze do narzekania były osoby z grupy ryzyka.

#farmacja #koronawirus #apteka
  • 81
@wysuszony: To jest dramat, byłem w supermarkecie w rękawiczkach i maseczce to staruchy się głupio chichrały na mój widok, żaden z nich nawet głupich rękawiczek nie miał, byli też młodzi i śmigali normalnie w rękawiczkach. Nie dziwota że staruchy są w grupie ryzyka, mało tego musiałem opierdzielić jednego bo pomimo znaków, wydzielonych miejsc do kas, komunikatów sklepowych żeby zachowywać odstęp to i tak się ustawił 20cm za mną w kolejce do
@wysuszony: ja (lat 29) jestem zmuszona przebywać w domu w towarzystwie przyszłej teściowej (lat 63) i słuchać jęków, jak to ona się nudzi i po co ta kwarantanna. Dzisiaj prawie krzykiem musiałam na niej wymusić odwołanie wizyty manikiurzystki w domu, bo chciała nowe hybrydki () Niebieski przynosi zakupy, ja je myję, chodzę po domu i odkażam przestrzenie, a tej #!$%@? i jest męcząca jak dziecko. I ma
@XpedobearX nigdy nie wiesz, czy nie jesteś już zakażony (z początku rozwija się bezobjawowo), a ja osobiście nie chcialabym zarażać wszystkich dookoła. Maseczki może i Cię nie uchronią, ale uchronią przed intensywnym zarażeniem innych ludzi.
@wysuszony: Dokładnie to samo mówiła dziś kumpela, która pracuje w aptece. Przychodzą w większość starsi ludzie, kupują jakiś biotebal, odżywki do paznokci i inne niezbędne produkty. Nic nie dociera ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@wysuszony:
Cały Kraków przejechałem autem tam i z powrotem wczoraj i przedwczoraj i każdego dnia widziałem po jednej osobie w maseczce. Ludzi w uj ogólnie ale większość przemyka. Najbardziej rzucają się w oczy stare kopry które się szwendają i "nieśmiertelni" sportowcy biegacze co to ich na pewno nic nie weźmie a trening musi zostać odbyty.
@wysuszony: Bo to jest pokolenie #!$%@? debili.

Przykro mi, ale tak właśnie jest. Najpierw wybrali nam dyktaturę, a teraz robią sobie jaja z epidemii i chodzą na msze bo bozia patrzy. Młodzież widuję w maskach i rękawiczkach na mieście i tylko stare baby zachowują się jakby były nieśmiertelne.

Ostatnio byłem w biedrze w masce i rękawiczkach silikonowych to stara baba sie uśmiechała głupio na ten widok. #!$%@?łęm się bo ja to