Wpis z mikrobloga

#kuchniamg78

Wynająłem miejsce do nagrań i jutro próbujemy kręcić pierwsze odcinki do mojego nowego kulinarnego kanału na YouTube. Wybrana została też nazwa - Top Gar ( ͡° ͜ʖ ͡°), którą podsunął mireczek @Villthuriss. Kanał jeszcze nie ma grafik, ale o to zadbamy razem z @M4YU jutro wieczorem i w środę.

Trzymajcie kciuki aby wszystko się udało, przy pierwszych odcinkach pewnie wyjdzie nam masę problemów, o których nie pomyśleliśmy :D Jeśli wszystko dobrze się powiedzie to pierwszy film na kanale pojawi się jeszcze w tym tygodniu.

W tym tygodniu z okazji świąt mam nadzieję, że uda się też opublikować nie jeden, a dwa przepisy. Oba będą na świąteczne rzeczy, bo wielu z Was pisało do mnie żeby je przygotować bo te święta będą spędzać samemu pierwszy raz. Mam nadzieję, że nie zawiodę

Pozdrawiam,
MG78

#gotujzwykopem
Pobierz MG78 - #kuchniamg78

Wynająłem miejsce do nagrań i jutro próbujemy kręcić pierwsze ...
źródło: comment_1586158791AqnbYCs1cOuiwnXWjYQbJO.jpg
  • 213
@MG78: Chciałbym zobaczyć potrawę z moich stron - pieczonki.
Tylko tą prawowitą wersję z marchewką i burakami :D
Jak coś to przepis mogę Ci podesłać na pw :D
Tylko to najlepiej nie w garnku a w garnku do pieczonek aka garnku myśliwskim.
A będa później przepisy np z grilla :D?
Jaram się jak boczek na patelni
@MG78: Się naprodukowałem żeby ci wyjaśnić jaki błąd popełniasz nazywając cokolwiek znaną na świecie nazwą, że się nie będziesz w szukajkach pojawiać bo nie ma opcji żebyś przebił Top Gear i w ogóle, na szczęście coś mnie tknęło i wróciłem do góry zanim wysłałem wpis xD
Prawie ci się udało mnie wystrychnąć na dudka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W jakiej formie mogę na wykopie umieścić jakieś namiary na mój kanał na YT tak żeby nie zostało to zakopane po 3 minutach? Rozwijam dwa kanały o kuchni ale technicznie oraz o spawaniu.