Wpis z mikrobloga

Siemano mirunie,

sytuacja przedstawia się następująco, a mianowicie odmówiłem przyjęcia mandatu w wysokości 500 zł za przemieszczanie się podczas "stanu epidemii" bez jakiejkolwiek "potrzeby". Od piątku mnie bagetmajstry szukały i dopiero wczoraj wręczyli mi przesyłkę z sanepidu, zdjęcie poglądowe w załączniku.

Nie ukrywam, że jestem zszokowany faktem co tu się #!$%@?( ͡° ʖ̯ ͡°). Najśmieszniejsze, że na odwołanie się od tego są 2 tygodnie a na zapłatę kary tydzień.

Jakieś porady prawne?

#koronawirus #bekazpisu #pytanie
drivent - Siemano mirunie,

sytuacja przedstawia się następująco, a mianowicie odmó...

źródło: comment_1586700371OMHhInfrj2SRqr2xJdKEtn.jpg

Pobierz
  • 592
  • 13
@kacor87 @drivent: miraski, a teraz pytanie z innej beczki. Przelewam cała kase na Revolut. Mam karte do tego konta. Zamykam wszystkie konta w bankach w Polszy. W pracy mówie ze chce do lapy pieniadze. i co wtedy? przychodza do domu zająć mi lodówke i piekarnik?

A ja mam pomysł, taki w sumie szalony i nie codzienny :

Zapłać co jesteś komuś winien i nie będziesz musiał się ukrywać i kombinować.

nie
@drivent:
1. Niestety kara administracyjna, musisz zapłacić od razu.
2. Jednocześnie odwołuj się do Wojewódzkiego Państwowego Inspektoratu Sanitarnego (dalej WPIS) w Tychach.
3. Jeżeli WPIS podtrzyma, lecisz do wojewódzkiego sądu administracyjnego.
4. Jeżeli wojewódzki sąd administracyjny podtrzyma, lecisz do naczelnego sądu administracyjnego.

Nie baw się w żadne wyciąganie kasy z konta itd, bo sobie tylko gnoju narobisz.

Skontaktuj się z RPO https://www.rpo.gov.pl/content/kontakt

Przygotuj się niestety na długą "batalię", bo wszystkie sądy
@drivent: heheh najpierw „hahah nie przyjmuj mandatu, tylko debile i Seby bez szkoły przyjmują mandaty”. „Jak sie boisz to już jesteś niewolnikiem”

....mleko się wylało

„Uuu ale lipa miras trzymaj sie”

„Wyczysc konto bo Ci sciagna kase”

„Mieszkanie Ci moga zlicytowac ale lipa”

Czyli klasycznie „dawaj rudy bokiem..... uuu ale lipe #!$%@?łeś” ( ͡° ͜ʖ ͡°)