Wpis z mikrobloga

Niezgodny 20 min. temu


@kimjajestem999: Najważniejsze żebyś założył gumkę, szczególnie za pierwszym razem. Po lewatywie niech się przepłucze ciepłym prysznicem, trochę się tez wtedy „otworzy”. No i pamiętaj żeby ją trochę porozciągać bo serio niedoświadczona osoba może jej zrobić straszna krzywdę.
dajesz, najwyżej odmówi


@pijekubusplay: Zgodzić to się jak na razie na wszystko zgadzała, więc pewnie teraz będzie podobnie. ( )
Po prostu mam dylemat przez kwestię higieniczną... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Najważniejsze żebyś założył gumkę, szczególnie za pierwszym razem.


@lilka_: Generalnie to nie uznaję zbytnio seksów w gumce, ale faktycznie za pierwszym razem by się przydało. A jak wrażenia, bo widzę,
@kimjajestem999: lewatywa, zel nawilzajacy +guma a najlepiej wgl specjalna guma do analu, porozciagaj palcami odbyt i najlepiej jakby typiara byla mocno nakręcona wiec nie zapominaj tez o stymulacji pochwy palcami, No ale to tylko tak na początku. później mozesz se darowac nawet gumę chyba ze się boisz xD a i jak wejdziesz pierwszy raz to chwilę poczekaj w środku a potem ruszaj i wiadomo najpierw powolutku. ogólnie Warrto
@kimjajestem999: ja lubię, ale faktycznie trzeba się do niego przygotować. No i jeśli to jej pierwszy raz to nie idź z grubej rury, zacznijcie od pieszczot i delikatnie w nią wejdź.
Z osobistych doświadczeń czasem bardziej mi się podoba od klasycznego seksu ale każde ciało jest inne :)

Powodzonka i na sam koniec, NIGDY nie wkładaj penisa do pochwy po analu. Zmieńcie wtedy gumkę albo umyj penisa bo oboje możecie się