Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: polecam zapoznać się z prawem angielskim, zanim będziesz mylił fakty.

Jeśli prawo nie zakazuje, to jest to zgodne z prawem, obowiązek prowadzenia psa na smyczy istnieje tylko w niektórych przestrzeniach publicznych dlatego jest to dopisane do prawa dotyczących dróg aby było logiczne.

Tu masz wyznaczone strefy w Royal Parks gdzie muszą być na smyczy, poza tymi strefami nie muszą być.

https://www.royalparks.org.uk/managing-the-parks/park-regulations-legislation-and-policies/dogs-in-the-royal-parks
polecam zapoznać się z prawem angielskim, zanim będziesz mylił fakty.


@Jaracz_Joint: Polecam zapoznać się z ustawami i tego czym dotyczą zanim dasz zupełnie inne.

Jak widać logika u ciebie kuleje więc podpowiadam - parki to nie drogi.


Dokładniie więc po co wklejasz ustawę dotyczącą dróg?

I teraz dotyczącą Royal Parks które nie są tym samym co zwykłe parki xD. Czytanie widać kuleje u ciebie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: usunąłem te zdanie, było błędne :)

Tak royal parks są bardziej restrykcyjne aniżeli zwykle parki więc sam się pojechałeś, umyślnie dałem je jako przykład że pomimo bardziej restrykcyjnego prawa, nadal można po ich terenie chodzić z psem bez smyczy.

https://www.birmingham.gov.uk/info/20089/parks/401/park_policies_and_by-laws/2

Masz stronkę dotyczącą zwykłych parków. Analogiczna sytuacja.

Keep your dog under control. If your dog is causing a nuisance or a threat to other park users, including dogs or any
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zdaje sobie sprawę, że przez jakieś negatywne życiowe doświadczenia masz problemy z akceptacją rzeczywistością stąd reakcja obronna i pisanie wysrywow na wykopie byle tylko się z kimś nie zgodzić. Może sprawia Ci satysfakcja że ktoś musi marnować na ciebie czas.

Nie interesują mnie twoje intencje ale zrozum - to że ty interpretujesz sobie jakieś rzeczy po swojemu, to nie znaczy że interpretacja ta jest prawidłowa. Pewnie trafiłeś na artykuł angielski który w