Wpis z mikrobloga

@Bakardi o tym samym myślałem. Koszty budowy od razu są jednak mniejsze. Wcześniej mieszkałem w miejscu gdzie garaż był osobno i musiałem biec do domu jak pada albo coś zostawiłem w samochodzie. Dlatego teraz garaż jest połączony z domem ale nie w bryle.
@i_am_back: osobiscie nie interesowalem sie czyms takim. rozumiem ze chodzi ci o taka wielka butle z gazem co to stoi na podworku bo inaczej nie widze ogrzewania domu z malej butli.

ja patrze przede wszystkim na bezobslugowosc rozwiazania. nie chce dostaw wungla, drewna, oleju czy groszku. nie chce szuflowac, przenosic paliwa ani teraz jak jestem mlody ani na starosc. chce czystej energii ktora nie zagraci mi pomieszczenia, chce moc sprawdzic co
@bakardi podbijam pytanie @MZ23@mz23 związane z kosztami.

Jeśli masz taką możliwość to podziel się z nami proszę informacja czy to obliczyłeś i jak estymujesz koszty w podziale na etapy :) (może być na priv jeśli nie chcesz na forum). Ten projekt wg strony extradom to koszt stan surowy zamknięty :175 k
Aktualnie jestem w trakcie decyzji czy się budować czy nie więc bardzo mi pomożesz
@duble2 h myślę o połączeniu panele fv i pompa ciepła, ale jestem na etapie szukania działki. Powodzenia Mirku z budową. I pilnuj fachowców, ale pamiętaj że jak wieczorem im po piwku przyniesiesz to też zawsze się milej pracuje.