Wpis z mikrobloga

Hej!

Ktoś jakiś czas temu poprosił mnie o wrzucenie skanu "Poradnika detektywa" z #kaczordonald (nie pamiętam nicku!) aż w końcu się zebrałem w sobie i to zrobiłem. Dzieło me można podziwiać tutaj:
https://drive.google.com/file/d/1thUxuTIGiq0eNe8apEw6WtVBpCyNlcaR/view?usp=sharing

Niestety, ostatnie trzy karty są mocno zniszczone, bo kiedyś zostały zalane wodą i się skleiły, więc jak ktoś ma skany tychże to możemy to połączyć w jedną piękną całość ;)

Piękny kawał historii i mojego dzieciństwa, przeżyjmy to raz jeszcze ()

Dla zasięgu jeszcze tagi: #kaczordonaldzawszesmieszne #dziecinstwo #komiks (najwyżej)
DarkAlchemy - Hej!

Ktoś jakiś czas temu poprosił mnie o wrzucenie skanu "Poradnika...

źródło: comment_1592150247W1IhNHXe9KTrEn27G519Dx.jpg

Pobierz
  • 34
@DarkAlchemy: mam cały komplet 10 tomów, który znałem na pamięć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przeglądam ten poradnik detektywa i porównując nawet do poradnika skauta nasuwa się pewien wniosek - w latach '90 można było przekazać dzieciakom masę "dorosłej" wiedzy i umiejętności w przystępnej formie, a młode umysły są przecież chłonne jak gąbka. Wchodzisz w życie i na starcie wiesz jak dyskretnie zrobić wymianę w najbardziej zatłoczonym miejscu
AloneShooter - @DarkAlchemy: mam cały komplet 10 tomów, który znałem na pamięć ( ͡° ͜...

źródło: comment_1592152198UX9Diz6xoQyaEFvdMjDsWg.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@franiu9: pamiętam, że ciotka mieszkała w takim starym domu z drewnianymi schodami i też jak tam byłem to starałem się chodzić przy krawędzi żeby jak najmniej hałasować ( )