Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@fenis: No właśnie, gość nie był bydlakiem a dwóch policjantów fizycznie nie dawało sobie z nim rady a mimo to i tak są tacy co chcą rozbrojenia albo nawet zlikwidowania policji XDD. W kraju 3 świata jakim jest USA byłby to samobój bo tylko twarde prawo i dobrze zorganizowane służby trzymają w ryzach to całe tałatajstwo.
  • Odpowiedz
@nbhd: "shot him for no fucking reason" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież on tylko odmówił zatrzymania, pobił policjantów, #!$%@?ł taser, #!$%@?ł, strzelicł z #!$%@? tasera do policjanta. No poza tym nic nie zrobił. Białego człowieka by puścili, a nawet pogratulowali celności, pewnie mógłby zabrać taser sobie na pamiątke. Fucking white privilige!
  • Odpowiedz
@rzuf22: wiadomo ze to usa
ale strzelanie w plecy do kolesia (#!$%@? jaki kolor) to cos jest nie teges
wiadomo ze jak strzelaja to od razu zeby padl
tak wiem, probowal uciekac i #!$%@? taser

nadal uwazam ze nie powinni go zabijac
  • Odpowiedz
@nbhd: Koleś nie był normalny(chociaż może to przez alkohol) i do momentu wyciągnięcia broni policjanci dobrze się zachowali a nawet może zbyt długo zwlekali z paralizatorem ale dziwnie wygląda jak koleś ucieka (czyli nie stanowi zagrożenia dla policjanta) i dostaje kilka kulek w plecy. Nie wiem czy są wymagane jakieś ostrzeżenia przed oddaniem strzału ale mam wrażenie że mogliby chwilę poczekać niż "o pobiegł 10m to strzelamy" no ale to są
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 70
@nbhd: Ależ mnie na sprawa wkurza. Pijany typ przyjeżdża do knajpy i zasypia na parkingu, potem nie jest w stanie wykonać testu na trzeźwość, więc się szarpie z policjantami i wyrywa im paralizator. Jakim cudem to policjanci mają teraz problemy? Oczywiście knajpa, na której parkingu zasnął, też już spalona...

Ludzie na Reddicie są mocno odrealnieni, skoro twierdzą, że takiego niezrównoważonego, pijanego typa z paralizatorem najlepiej puścić i potem go złapać... Zero
  • Odpowiedz
@nbhd: No i bardzo dobrze. Czarny mógł porazić jednego policjanta i zabrać jego pistolet, ale na szczęście nie trafił. Też bym pewnie strzelił w tak napiętej sytuacji. Musimy też pamiętać o tym, że trening w akademii trwa tylko kilkanaście tygodni. Jest to za mało aby taki policjant nauczył się rozbrajać niebiezpiecznych sytuacji więc wybierają pewniaka, którym jest pistolet. Policjant to też zwykły człowiek, który chce wieczorem wrócić do rodziny.
  • Odpowiedz
@nbhd: oczywiscie pozyteczny idiota od razu zaczal drzec #!$%@? w bialym samochodzie ze pigs zastrzelili typa bez powodu... typ powinien do aresztu na nocke za takie #!$%@? trafic
  • Odpowiedz
@deni28s: zauważ, że strzały padły dopiero jak on strzelił paralizatorem uciekając. To, że nie powinni go zabijać, zgadzam się. Ale zgadzam się również, że powinni strzelać, a w strzale przy takim rozwoju akcji mogli go zabić zupełnie nieumyślnie.

Kolejna sprawa, czemu powinni strzelać jak był do nich tyłem? Bo gość był już zatrzymany i zaczął #!$%@?ć. W Polsce (nie wiem jak w USA) policja ma obowiązek ścigać osobę, która przed nimi
  • Odpowiedz
cja ma obowiązek ścigać osobę, która przed nimi ucieka. Jeśli nie chciał zostać zatrzymany i podjął próbę ucieczki istnieje duże prawdopodobieństwo, że jest osobą groźną, poszukiwaną i służby powinny zareagować. Tutaj podejrzany wykorzystał wszystkie dostępne środki, by nie zostać zatrzymanym - użycie siły wobec policjantów, ucieczka, a na końcu strzał z paralizatora w stronę funkcjonariuszy. Chroniąc życie na służbie policja w stanach może zastrzelić


@rzuf22: no tu mamy strzal paralizatorem z
  • Odpowiedz
@deni28s: no bo w momencie jak typ zabiera paralizator policjantowi i strzela do niego, to jest dość spore podejrzenie że po tym ataku będzie chciał ukraść mu broni. Jeszcze jakby uciekał to jasne, że nie powinni strzelać, ale w momencie jak zabrał paralizator i strzelał do nich?
  • Odpowiedz
@deni28s W sumie ciężko przewidzieć co by się dało dalej, może wbieglby na drogę powodując wypadek, może probowalby ukraść samochód robiąc komuś przy tym krzywdę...
Wiadomo szkoda człowieka, ale za nic krzywda mu się nie stała.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@deni28s: @KisielRock: za dużo rdr2 xD
A tak serio to myślę że na spokoju by go złapali
Ewentualnie jakiś strzał ostrzegawczy.
Z drugiej strony jak można być tak ograniczonym umysłowo żeby szarpać się z dwoma policjantami, ukraść taser i jeszcze go użyć przeciwko nim xD no #!$%@? mega mózg 2000
  • Odpowiedz
@deni28s: w Polsce policjanci próbują strzelać w nogi, ale w USA uczy się ich że ewentualny rykoszet od ziemi mógłby zranić postronne osoby i lepiej jest celować w znacznie łatwiejszy do trafienia korpus.

A jeśli Policjanci postępowali zgodnie z procedurą to nie zostali by zwolnieni.
Ekspertem nie jestem ale skoro zostali zwolnieni to musieli zrobić jakiś błąd podczas zatrzymania.
  • Odpowiedz