Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@nbhd: czarne, silne, szybkie, nie dziwie się że tych gorszych łapali w klatki bo ci silniejsi po prostu potrafili #!$%@?ć jak ten na filmie. Szkoda, sam wybrał ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@nbhd: szczerze mówiąc to #!$%@? mnie to obchodzi, nie wiem jak można przez miesiąc podniecać czymś co mnie nie dotyczy. Chociaż cieszy mnie ze 300 osób nie ma większych życiowych problemów, tylko jarają ich przestępstwa w stanach oglądane przez szybkę.
  • Odpowiedz
@nbhd: Jak się wypowiadałem wcześniej, nie ogarniam ludzi, którzy uciekają wymiarowi prawa a potem mają pretensję, że źle zostali potraktowani.
Były dwa wyjścia z tej sytuacji i tyle.

1. Poddać się policji i potem dochodzić swoich praw i odszkodowań jeśli się zostało niewinnie zatrzymanym.
2. Zachowywać się jak brudna małpa, pobić policjantów, ukraść im broń i do nich mierzyć. I jeszcze mnie śmieszy fakt, że ludzie go bronią bo murzyn mierzył
  • Odpowiedz
@nbhd: Podobno w niemczech jest prawo, że nie można karać więźnia za próby ucieczki bo pragnienie wolności jest naturalne. Coś w tym jest.
Jestem za karą śmierci dla zwyrodnialców, ale jestem przeciwko postrzeleniu ściganego, który nic tego nie zrobił. Policja poiwnna radzić sobie w inny sposób.
  • Odpowiedz
nie jestem rasista, ale od murzyna do małpy jest niekiedy bliżej niż do cywilizowanego człowieka


@karta_z_debetem: To rozwiążę twój pozorny konflikt wewnętrzny. Jesteś rasistą, jak najbardziej, w każdym rozumieniu tego słowa
  • Odpowiedz
wiadomo ze to usa

ale strzelanie w plecy do kolesia (#!$%@? jaki kolor) to cos jest nie teges

wiadomo ze jak strzelaja to od razu zeby padl

tak wiem, probowal uciekac i #!$%@? taser

nadal uwazam ze nie powinni go zabijac


@deni28s: Skąd się tacy ludzie jak ty biorą xD

Powinni #!$%@? najlepiej biec za nim i wlepić mu mandat 500zł, chyba że po drodze zabije białe dziecko, wtedy tylko 300zł.
  • Odpowiedz
poyebany ten świat, poyebani ludzie są, ten głupi, że akcje odwalał policjantom, tamci go kropneli jak uciekał, wogóle ludzie powinni ze sobą współpracować, a nie wojny, wojenki.
  • Odpowiedz
@nbhd: nie wiem czy dobrze widzę ale to chyba taser, taki paralizator co nim strzelasz, ale cała ta sytuacja, zbyt pijany by prowadzić auto, ale na tyle ogarnięty by dźwignąć broń (tak taser/paralizator to broń) policjantowi, no może źle go ocenili, bo to tak raczej nie miało wyglądać, rutynowe zatrzymanie będzie pewnie tak przerobione, że to policja zła, bęą udostępniać końcówkę nagrania, po badaniu alkomatem, a z typa zrobią męczennika
  • Odpowiedz
@nbhd: jaki to jest dzban, zamiast pojsc grzecznie z policja, wyszedł by na nastepny dzien, to nie - lepiej zrobic rozrobe, a potem zginac...selekcja naturalna
Z 2 strony jak o tym mysle, to gosciu mogl miec cos za uszami wiecej, skoro tak sie bronil o taka błahostkę
  • Odpowiedz