Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zalesie

Czemu kobiety nie potrafia zrozumiec, ze gdy w zwiazku brakuje seksu, to facet nie jest szczesliwy, chodzi nabuzowany, jest zdenerwowany, oglada sie za innymi laskami?
One nie rozumieja, ze faceci to nie jest emocjonalny tampon, albo pluszowy mis do przytulania, nie da sie lezec caly wieczor na kanapie przytulajac sie, dawac ciepla i czulosci dziewczynie, gdy przez miesiac nie uprawialo sie seksu. Nie wspomne o tym, ze juz chyba od roku nie moge namowic mojego rozowego na poranny seks przed praca... Kocham ja, wiem ze to ta jedyna i chce z nia spedzic reszte zycia, ona ma tak samo, ale przez to wszystko coraz bardziej mysle, czy czegos nie poruchac na boku...

- Przychodzi do domu, zadnych aktywnosci, tylko jedzenie slodyczy i ogladanie netflixa, przestala gotowac, no bo po co sie przemeczac.
- Przez punkt wyzej, narzeka, ze czuje sie tlusta, nie ma na nic energi ani kondycji, a jak juz raz na miesiac sie pokochamy, to pozniej narzeka ze ma przez tydzien zakwasy...
- Nie ma ochoty na seks bo:
1. Jest zmeczona po pracy (praca siedzaca, gdzie czesto sie nudzi a dojezdza autem 5km przez droge ekspresowa)
2. Czuje sie nieatrakcyjna (mimo ze caly czas podkreslam jaka jest piekna, no ale jak ktos sie nie rusza i je tyle slodyczy no to sorry..)
3. Ma sucho w pochwie (mimo ze kupuje zel)
4. Zle dobrane tabletki (mimo ze od miesiaca ma plastry)

Ja juz nie wiem co mam robic, kocham ja i chce z nia byc cale zycie, ale jak tak dalej pojdzie, to nie wytrzymam i pojde z jakas inna laska aby sie rozladowac, ewentualnie pojde na jakies #divy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eeb03832d35834c6b87f80f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[=================================.......] 82% (192zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 88
@AnonimoweMirkoWyznania: Niech odstawi lub zmieni antykoncepcję hormonalną. Jak nie pomoże to niech odstawi z diety cukier (wystarczy na początku słodycze i słodkie napoje). Jeśli Cię kocha i jej się podobasz i nie ma żadnych traum związanych z seksem to ewidentnie gospodarka hormonalna jest zaburzona. Jak dla mnie brak seksu jest takim samym powodem do zmartwień jak brak energii i ochoty na cokolwiek innego po pracy niż leżenie i oglądanie bo umęczona,
OP: LubieżnaPrzyjaciółka: Wykop otwiera oczy na to jak mężczyźni traktują/myślą o kobietach.
Typiara jest jawnie nieszczęśliwa, więc zamiast pogadać o terapii, zmianie stylu życia, zmianie antykoncepcji (w plastrach też są hormony), zbadaniu organizmu ogółem, to szukamy pieroga na boku. Zrobić w ciula laskę z problemami, najs.

Ale ja próbuje już wszystkiego:

- Tyle razy proponowałem żebyśmy pojechali do ginekologa, że ja zapłace, że ile trzeba bedzie jeździć to nie ma problemu
AnonimowyDryblas: A czemu facet nie może zrozumieć że kobieta zmuszająca się do seksu będzie sfrustrowana, nabzdyczona i czującą żal, że musiała ulec wbrew sobie? Kobieta to nie zabawka erotyczna, jeśli jest niezgodność libido to zamiast zdradzać znajdź sobie kompatybilna partnerkę. Twoja zasługuje na partnera zgodnego z nią.

Zaakceptował: marcel_pijak
xD:

Czemu kobiety nie potrafia zrozumiec, ze gdy w zwiazku brakuje seksu, to facet nie jest szczesliwy, chodzi nabuzowany, jest zdenerwowany, oglada sie za innymi laskami?


Co to za głupie generalizowanie? Wiesz że też sporo kobiet w związku jest niezaspokojona bo faceci też nie chcą seksu?
Czemu faceci szukają usprawiedliwienia dla zdrady? Potrafisz być z kobietą tylko wtedy kiedy jest dobrze? Jak kobieta ma problemy to chcesz znaleźć kogoś do łóżka