Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zalesie

Czemu kobiety nie potrafia zrozumiec, ze gdy w zwiazku brakuje seksu, to facet nie jest szczesliwy, chodzi nabuzowany, jest zdenerwowany, oglada sie za innymi laskami?
One nie rozumieja, ze faceci to nie jest emocjonalny tampon, albo pluszowy mis do przytulania, nie da sie lezec caly wieczor na kanapie przytulajac sie, dawac ciepla i czulosci dziewczynie, gdy przez miesiac nie uprawialo sie seksu. Nie wspomne o tym, ze juz chyba od roku nie moge namowic mojego rozowego na poranny seks przed praca... Kocham ja, wiem ze to ta jedyna i chce z nia spedzic reszte zycia, ona ma tak samo, ale przez to wszystko coraz bardziej mysle, czy czegos nie poruchac na boku...

- Przychodzi do domu, zadnych aktywnosci, tylko jedzenie slodyczy i ogladanie netflixa, przestala gotowac, no bo po co sie przemeczac.
- Przez punkt wyzej, narzeka, ze czuje sie tlusta, nie ma na nic energi ani kondycji, a jak juz raz na miesiac sie pokochamy, to pozniej narzeka ze ma przez tydzien zakwasy...
- Nie ma ochoty na seks bo:
1. Jest zmeczona po pracy (praca siedzaca, gdzie czesto sie nudzi a dojezdza autem 5km przez droge ekspresowa)
2. Czuje sie nieatrakcyjna (mimo ze caly czas podkreslam jaka jest piekna, no ale jak ktos sie nie rusza i je tyle slodyczy no to sorry..)
3. Ma sucho w pochwie (mimo ze kupuje zel)
4. Zle dobrane tabletki (mimo ze od miesiaca ma plastry)

Ja juz nie wiem co mam robic, kocham ja i chce z nia byc cale zycie, ale jak tak dalej pojdzie, to nie wytrzymam i pojde z jakas inna laska aby sie rozladowac, ewentualnie pojde na jakies #divy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eeb03832d35834c6b87f80f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[=================================.......] 82% (192zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 88
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a czemu nie ludzie nie chcą zrozumieć, że sami odpowiadają za swoje życie w tym również szczęście?
Sami decydują z kim są w związku a z kim nie.
Jeśli zrobiłeś wszytko co mogłeś ze swojej strony tzn szczera rozmowa z partnerką, zapytaj jej czy to co robisz sprawia jej przyjemność, może ma ochotę jakoś inaczej albo niech Ci pokaże jak masz ja dotykać i gdzie. Pokombinuj, robiąc z siebie ofiarę
  • Odpowiedz
nie chodze spać o 20 i wstaje o 7


@AnonimoweMirkoWyznania: ale wiesz, jesli nie przejaskrawiles i serio spi regularnie po 11h na dobre, to ma jakis problem zdrowotny / psychiczny, bo takie cos przekracza wszelkie granice lenistwa. Albo jakas depresja, albo cos typowo biologicznego, co jeszcze bardziej dobija wpieprzajac non stop slodycze i "przesladzajac sie".
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To przez antykoncepcję, koniec i kropka. Przerzućcie się na prezerwatywy, zobaczysz, że za 3-4 miesiące wasze życie seksualne odżyje.

Jestem w stanie uwierzyć, że są kobiety, które biorą tabsy i normalnie funkcjonują, ale jednak dla większości rozwalony układ hormonalny = brak ochoty na życie, a już na seks w szczególności. Stąd też siedzenie przed TV i brak energii, zupełnie się dziewczynie nie dziwię.
  • Odpowiedz
@Dakkar: Nie tylko. Sennosc i nic nie robienie to rowniez problemy z tarczyca lub cukrzyca. Wydaje mi sie, ze powinna byc przebadana w sensie sprawdzic wyniki krwi, krzywa cukrowa 2-3 godzinna. Ciezki temat i powinien mirek porozmawiac z partnerka na ten temat :) bo to nie jest normalne
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania:
Miałam podobnie, nie chciałam seksu jakiś czas.
- depresja (już wyleczona tabletkami).
- miałam sucho w pochwie, seks bolał, żele tylko pogarszały sprawę, bo co chwila były infekcje od nich (spróbujcie żele na bazie wody, lub po prostu najzwyczajniej w świecie ślina, palce, tak zwana gra wstępna i się robi wilgotniej), do tego polecam olej z wiesiołka dostepny w aptece, 3 razy dziennie po 2 tabletki od 1 dnia cyklu
  • Odpowiedz
Teusz: Miałem bardzo podobnie. Moja kobieta poszła do psychiatry i dostałe antydepresanty. Nastąpiła zmiana o 180 stopni. Seks jest częściej. Suchość ustąpiła, więcej robi w domu, wychodzi z inicjatywą. Ale to ciężki temat, u mnie sama się zdecydowała iść, ja jej nie namawiałem tylko wspierałem.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie polecam, sam miałem taką dłuższą przerwę od seksu, chociaż z innych powodów niż twoje i zacząłem z tej frustracji flirt z dziewczyną z pracy. Wszystko wyszło na jaw, ja rozwaliłem sobie świetny związek i czuję się jak śmieć. Klasyczna rada: zwal sobie to i przejdzie. Jeżeli coś ma z tego związku wyjść, to trzeba rozmawiać.
  • Odpowiedz
FikuśnyEsteta: Powiem tylko tyle. Obracałem mężatkę na tylnej kanapie samochodu prawię każdego dnia przez jakiś rok aż się wydało. Jej mąż z łzami w oczach powiedział mi że przez rok nie mieli seksu. Sama mi powiedziała że mnie kocha i mnie nie zdradzi i słowa dotrzymała. Brała anty anty w niczym jej to nie przeszkadzało, mówiła sama że jak mnie widzi to ma strasznie mokro i nie miała problemów aby dojść.
  • Odpowiedz
OP: @Somsiad-z-prawej: @janeeyrie: Niestety, ale antykoncepcja hormonalna bedzie, bo bez niej ma tak losowy okres, ze to masakra (raz na 2-3 tygodnie albo raz na 2-3 miesiace)

@wykopowy_brukselek: Po zielsku ma bardzo ochote, ale to nie jest rozwiazanie, palic codziennie lub co drugi dzien zielsko...

@RedBaron: Próbowałem jej slodycze zabrac, to był foch i płacz.

@gfgfgfa: Napisalem wyzej co probowalem, juz pomysly sie koncza.

@alma_:
  • Odpowiedz