Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zalesie

Czemu kobiety nie potrafia zrozumiec, ze gdy w zwiazku brakuje seksu, to facet nie jest szczesliwy, chodzi nabuzowany, jest zdenerwowany, oglada sie za innymi laskami?
One nie rozumieja, ze faceci to nie jest emocjonalny tampon, albo pluszowy mis do przytulania, nie da sie lezec caly wieczor na kanapie przytulajac sie, dawac ciepla i czulosci dziewczynie, gdy przez miesiac nie uprawialo sie seksu. Nie wspomne o tym, ze juz chyba od roku nie moge namowic mojego rozowego na poranny seks przed praca... Kocham ja, wiem ze to ta jedyna i chce z nia spedzic reszte zycia, ona ma tak samo, ale przez to wszystko coraz bardziej mysle, czy czegos nie poruchac na boku...

- Przychodzi do domu, zadnych aktywnosci, tylko jedzenie slodyczy i ogladanie netflixa, przestala gotowac, no bo po co sie przemeczac.
- Przez punkt wyzej, narzeka, ze czuje sie tlusta, nie ma na nic energi ani kondycji, a jak juz raz na miesiac sie pokochamy, to pozniej narzeka ze ma przez tydzien zakwasy...
- Nie ma ochoty na seks bo:
1. Jest zmeczona po pracy (praca siedzaca, gdzie czesto sie nudzi a dojezdza autem 5km przez droge ekspresowa)
2. Czuje sie nieatrakcyjna (mimo ze caly czas podkreslam jaka jest piekna, no ale jak ktos sie nie rusza i je tyle slodyczy no to sorry..)
3. Ma sucho w pochwie (mimo ze kupuje zel)
4. Zle dobrane tabletki (mimo ze od miesiaca ma plastry)

Ja juz nie wiem co mam robic, kocham ja i chce z nia byc cale zycie, ale jak tak dalej pojdzie, to nie wytrzymam i pojde z jakas inna laska aby sie rozladowac, ewentualnie pojde na jakies #divy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eeb03832d35834c6b87f80f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[=================================.......] 82% (192zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 88
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ewidentnie zła dieta + brak ruchu = problemy hormonalne, ciągłe zmęczenie, możliwe że #!$%@? gospodarka insulinowa a to wszystko się przekłada na brak seksu

jeśli teraz nie chce nic z tym zrobić to co dopiero będzie za 5/10 lat, będzie wyglądać jak jedne z tych bab beczek co tylko by żarły i nic im się nie chce.
  • Odpowiedz
oglada sie za innymi laskami?


@AnonimoweMirkoWyznania: efekt tabletek i dopiero co ich odstawienia, plastry plastrami ale jeżeli hormony mają się poprawić to trwa to przynajmniej 2-3 miesiące, pod warunkiem że skład plastrów już będzie dobrze dobrany pod względem pobudzenia seksualnego
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zmieńcie formę antykoncepcji, na wszytsko powinno pomóc, suchość, brak ochoty, zmęczenie, zły humor a nawet depresja, tycie to częste efekty uboczne. Ja już nigdy do tabletek nie wrócę, czułam że zmieniają im cały charakter, nie czułam się sobą :/ tabletki nie są dla wszystkich.
  • Odpowiedz
OstryBaran: Najlepiej rozwiązuje się problemy bez ciśnienia, więc dyskretna koleżanka lub diva jak najbardziej wskazana. Prędzej naprawisz jej libido będąc na luzie niż wywierającym presję frustratem. Nie słuchaj prawików z bólem dupy o ruchanie na boku, bo ich kompleksy ci w niczym ci nie pomogą.

Wszystko wyszło na jaw, ja rozwaliłem sobie świetny związek i czuję się jak śmieć.


@Zeugma: Beka z uniżonego podejścia, które najpewniej było prawdziwym powodem problemów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@phoropter: to problemy z bycia leniwą bułą, które wynikają z podjadania, a podjadanie często spowodowane jest tabletkami antykoncepcyjnymi
  • Odpowiedz
Niestety, ale antykoncepcja hormonalna bedzie, bo bez niej ma tak losowy okres, ze to masakra (raz na 2-3 tygodnie albo raz na 2-3 miesiace)


@AnonimoweMirkoWyznania: Robiła szerszy wachlarz badań hormonów? Mnie również wciskano przez lata antykoncepcję, bo inaczej okresu prawie nie było.
To może być bzdura - zły poziom progesteronu/TSH/prolaktyny. Nie warto tego bagatelizować, bo od tabletek antykoncepcyjnych jej się nie poprawi, zaburzenia będą postępować. Myślę, że warto spróbować i pozbyć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: mój niebieski co roku wykupuje mi komplet badań, tsh, prolaktynę i inne takie typowe pod antykoncepcję i co roku się badam. Po prostu idźcie razem na badania. Zbadajcie sobie cholesterol, zadbacie o siebie i spoko spędzicie poranek.
  • Odpowiedz
SamotnaFeministka: Żyjemy w ciekawych czasach, w których coraz więcej osób ma choroby autoimmunologiczne, coraz więcej kobiet ma problemy hormonalne, coraz więcej młodych ludzi cierpi z powodu cukrzycy, nadciśnienia, chorób serca itp. a mimo wszystko jest ogromny procent ludzi, którzy myślą "źle się czuje? A TO LENIWA KUHWA, JA PEDAŁUJE 2000KM DZIENNIE I CZUJĘ SIĘ WSPANIALE!"

Ogólnie temat "niewidzialnych" chorób w tym kraju to dramat.

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
LOL:

Niestety, ale antykoncepcja hormonalna bedzie, bo bez niej ma tak losowy okres, ze to masakra (raz na 2-3 tygodnie albo raz na 2-3 miesiace)


Może najwyższy czas żebyś się troszkę podszkolił z wiedzy? Współczuję kobiecie która z tobą jest. Czy jedyne co potrafisz zrobić to znaleźć sobie pannę na boku?

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz