Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w nocy potrącili mi kolejnego kota () chciałbym złożyć petycję o postawienie progów zwalniających i może przejścia, bo najbliższe jest 400m dalej. Nigdy tego nie robiłem i przyda mi się pomoc i wytłumaczenie co i jak z góry dziękuję. Zdjęcie z wczoraj :(
#koty #pomocy #wypadek
Leland_Palmer - Dzisiaj w nocy potrącili mi kolejnego kota ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ chciałbym złożyć ...

źródło: comment_15926304945nKjPZTLsQmJ5KifWRDsvc.jpg

Pobierz
  • 276
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1588
@Leland_Palmer:
Przykro mi z tego powodu

Dzisiaj w nocy potrącili mi kolejnego kota () chciałbym złożyć petycję o postawienie progów zwalniających i może przejścia


A możeby tak pilnować pupila??
Nie myślałeś o tym??
Jak potrąciłem psa, to skończyło się na rozliczeniu z właścicielem za połamany zderzak
Świat się zmienia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Leland_Palmer: Nie powiedziałbym, że nie nadaje się na smycz. Po wielu psach na początku też nie można oczekiwać, że będą kompanami do prowadzenia na smyczy.
Rozumem oczywiście, że kot był wychodzący zanim wasze drogi się zeszły. A petucję online, bo w obecnej sytuacji głównie takie mogą cokolwiek sprawić, można tworzyć za pomocą avaaz.com i popularyzować za sprawą spotted.
@Leland_Palmer: Zacznij od niewypuszczania kotów, serio.
A odnośnie petycji: nie masz wśród sąsiadów żadnych aktywistów? Mam wrażenie, że zawsze znajdzie się jakiś społeczniak, któremu wystarczy nadać temat, a on dostaje skrzydeł. Taka osoba zazwyczaj ma wiedzę, umiejętności i znajomości, których brakuje reszcie, a ewentualne braki nadrabia uporem i tupetem. Spróbuj znaleźć kogoś takiego.
@Leland_Palmer ja doskonale Cie rozumiem. Moje koty nie wychodzą z pidwórka bo tak jest zabezpieczone ale moj dom stoi na terenie zabudowanym gdzie jest jedyna długa prosta w okolicy i większość wieśniaków lata tutaj 120 km/h, chodnika brak, w okolicy szkoła i mnostwo dzieciakow droga chodzi do szkoly i ludzi na przystanek tez (teraz pandemia to wiadomo mniej) ale też mam zamiar uderzyc z pismem do urzedunonprog zwalniajacy, przedstawiajac argumenty, mape pokazujaca