Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w nocy potrącili mi kolejnego kota () chciałbym złożyć petycję o postawienie progów zwalniających i może przejścia, bo najbliższe jest 400m dalej. Nigdy tego nie robiłem i przyda mi się pomoc i wytłumaczenie co i jak z góry dziękuję. Zdjęcie z wczoraj :(
#koty #pomocy #wypadek
Leland_Palmer - Dzisiaj w nocy potrącili mi kolejnego kota ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ chciałbym złożyć ...

źródło: comment_15926304945nKjPZTLsQmJ5KifWRDsvc.jpg

Pobierz
  • 276
@Satesu: @bartdziur: @Grzeszny_Sen: @Axoi:
Zamykanie kotów jest chore. Kot to jest wolne zwierze i powinien mieć prawo chodzić gdzie ma ochotę, a wy chcecie zrobić z niego niewolnika do głaskania. Czemu uważacie, że to że jesteście silniejsi i mądrzejsi od swoich kotów uprawnia was do ograniczania ich wolności. Moje kotki zawsze traktowałem z szacunkiem jak przyjaciół, a nie jak własność
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Leland_Palmer: Biorą debile koty i ich nie pilnują, latają potem te pieprzone sierściuchy i dziesiątkują ptaki, to nie jest czas gdy się trzymało kota by pilnował populacji gryzoni bo zborze #!$%@?ły w stodole, świnkę morską i rybki też byś wypuszczał by sobie na wolności latały? Mi psa potrąciło to wiem, że ja jestem debilem i go nie upilnowałem i wyleciał na ulice i nie mam pretensji do kierowcy, przy czym pies
@Leland_Palmer ja składałem taka petycję, przedstawiłem konkretne argumenty i nawet rozrysowałem amatorsko wraz z dokładnymi pomiarami newralgiczne punkty na mojej ulicy i.. #!$%@? zrobili poza przyjęciem wniosku.