Wpis z mikrobloga

@reddin: Mi pękła, a oszczędzałem ten rower jak tylko mogłem. W przeciągu 10 miesięcy tylko raz widział solidne błoto, które ściągało buty z nóg. Reszta to jazda po zdecydowanie niewymagających nawierzchniach typu asfalt, jakieś szutrówki, albo polne drogi. Owszem, przebieg jak na ten niecały rok miał dosyć duży, bo coś koło 8000, czy 8500 kilometrów, ale to nie zmienia faktu, że rama nigdy nie powinna pęknąć.
Obsługę posprzedażową pominę, bo bym
  • Odpowiedz
@reddin: Sam się mocno zdziwiłem jak zauważyłem pęknięcie.
@Mateuszek7: Z wielką łaską oddali pieniądze bez żadnego przepraszam, ani #!$%@? ci w dupę. O wymianie nie było mowy, bo "rower ani rama nie są już produkowane" xD Skoro takie mają podejście, to wolę przepłacić kilka tysięcy i kupić rower na podobnym osprzęcie, ale marki premium ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@krabozwierz: #!$%@? na Decathlon w każdym wpisie, a z tego co rozumiem, to za pęknięta rame po 10 miesiącach zwrócili Ci cała kasę jaka zapłaciłeś zamiast jak oczekiwałeś dać Ci nowy, droższy rower. Od tej cebuli aż mi łzy z oczu lecą.
  • Odpowiedz
Do momentu aż nie pęknie rama ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@krabozwierz: byś się zdziwił jak często pękają ramy innych producentów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znam przypadek z wymiany dwóch ram (druga w 2 dni, już na stanie mieli, tak często pękały) karbą od Treka ( ͡~ ͜ʖ ͡°) No i jak żyję to nie słyszałem o rekompensacie za 'narażenie
  • Odpowiedz
@Jaroslaw_Keller: Łaski nie zrobili, że oddali pieniądze. Gdyby pęknięcie powstało z mojej winy to nie byłoby żadnego złego słowa z mojej strony. Moje (jak to określiłeś) "#!$%@? decathlonu" wzięło się między innymi też przez poziom obsługi klienta w okolicznym sklepie, w którym kupiłem rower.
@dymel: To, że peki trękają wiadomo nie od dziś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Łaski nie zrobili, że oddali pieniądze. Gdyby pęknięcie powstało z mojej winy to nie byłoby żadnego złego słowa z mojej strony. Moje (jak to określiłeś) "#!$%@? decathlonu" wzięło się między innymi też przez poziom obsługi klienta w okolicznym sklepie, w którym kupiłem rower.


@krabozwierz: Mogli wymienić samą ramę jako gwarancja. Gdyby pęknięcie powstało z Twojej winy to by nie obejmowała tego gwarancja. To że pęka rama - zdarza się najlepszym. A
  • Odpowiedz
@dymel: Nie obraziłbym się gdyby mi po prostu wymienili samą ramę na nową, bo serio mi się fajnie tym rowerem jeździło. Dodatkowo na kilka dni przed zauważeniem pęknięcia kupiłem nowy napęd do niego, żeby czekał w piwnicy na wymianę i musiałem go odesłać, bo po co mi utopione (zamrożone) 3 stówki w kasecie i łańcuchu, którego nie mam do czego założyć
  • Odpowiedz
@reddin: Mam B'TWIN tribana 500 z 2014 ponad 6 lat, poza wymianą łańcucha, linek, od czasu do czasu klocki o opony. To zrobiłem na nim kilkadziesiąt (40k-50k km) i złego słowa nie mogę powiedzieć o decathlonie. Stosunek jakość/cena chyba nie ma nieczego lepszego (no może w tych droższych >10k lepiej wypada KROSS)
  • Odpowiedz