Wpis z mikrobloga

@muskutanin: @lisku_chytrusku: dzięki :)

@Pedzel_Washington: 187cm

@vateras131: coś tam mam, ale jak tyle ważyłem, to nie bardzo chciałem się fotografować... na telebimie w trakcie programu jakieś stare zdjęcia wyświetlali - https://pytanienasniadanie.tvp.pl/46721437/zawsze-mozesz-zmienic-swoje-zycie-lukasz-schudl-juz-60-kg

@paulina_65: ciężko powiedzieć, bo miałem wzloty i upadki. To nie jest tak, że szło ciągle w dół. Miewałem różne diety, zmieniałem te diety bo były niezjadliwe, oszukiwałem sam siebie i narzeczoną. W zasadzie tak ostro się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GrubasFit: wierzę, że kosztowało Cię to wiele wysiłku. Być może rzeczywiście było trudniej niż napisałem, ale sam wiem po sobie, że łatwiej było chudnąć po 6kg na miesiąc, gdy waga przekraczała 110 kg niż schudnąć 2 kg, gdy waga spadła poniżej 80 kg i 12% BF.
@clemphav: ogromne, w programie (link powyżej) o tym opowiadam. Jadłem bardzo dużo, bardzo niezdrowo i bardzo rzadko (np dwa razy dziennie). Jak długo to trwało... No, bardzo długo. Oszukiwanie się, wypieranie... wiesz, ja byłem instruktorem sportu, ważąc ponad 100kg byłem w stanie zrobić salto. Łatwo się oszukiwać, jak się zachowuje sprawność fizyczną. A potem wypierać, jak już nie ma sprawności, jest łatwiej.
Potrafiłem np. na obiad zrobić wielką michę frytek, na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GrubasFit: pewnie już wiele razy odpowiadałeś, ale jak coś to daj linka do wpisu: jak to się stało, że licznik zatrzymał Ci się na 230 kg?
@resuf: wyżej napisałem mniej więcej, a opowiadam o tym w programie, link na górze :) Kiedyś usiądę i napiszę więcej, zaraz jadę po synka, więc przepraszam, że tylko odsyłam do materiału :)